تاریخ انتشار۲۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۲
کد مطلب : 486246

اعلام محدودیت های ویژه یلدایی در استان آذربایجان غربی

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌غربی از ممنوعیت تردد خودروها در روزهای۲۹ و ۳۰ آذرماه از ساعت ۲۰ تا چهارصبح به منظور کاهش حجم ترددهای درون شهری و برون شهری در شب یلدا خبر داد.    
اعلام محدودیت های ویژه یلدایی در استان آذربایجان غربی
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، علی مصطفوی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار آذربایجان‌غربی، روز جمعه گفت: تردد خودروها طی روزهای۲۹ و ۳۰ آذرماه از ساعت ۲۰ تا چهارصبح به منظور پیشگیری و کاهش حجم ترددهای درون شهری و برون شهری و جلوگیری از دورهمی های شب یلدا، ممنوع است.
 
وی افزود: همچنین فعالیت اصناف به جز مشاغل گروه یک در شهرهای آذربایجان غربی طی روزهای اعلام شده در ساعت ۱۸ به پایان می‌رسد.
 
وی گفت: این محدودیت‌ها به خاطر شب یلدا بوده و بعد از این دو روز اعمال محدودیت‌ها طبق مفاد جامع مدیریت هوشمند شهری اعمال می‌شود.
 
معاون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی اظهار داشت: فرمانداران باهماهنگی نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های مرتبط اقدام لازم را در این زمینه معمول و نتیجه آن را گزارش کنند.
 
آذربایجان‌غربی طی حدود ۹ ماه شیوع بیماری کرونا در کشور، سه خیز شیوع را پشت سرگذاشته و به نظر می‌رسد شاهد تداوم خیز چهارم این بیماری در استان باشیم که البته به احتمال  زیاد خطرناک‌تر از گذشته خواهد بود.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdchk-nk-23n6id.tft2.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما