تاریخ انتشار۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۶
کد مطلب : 486151

واکنش رسانه های پاکستان به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع خانواده شهید سلیمانی

رسانه‌های پاکستان امروز (پنجشنبه) بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع خانواده شهید سپهبد قاسم سلیمانی را بطور گسترده بازتاب داده و نوشتند: رهبر عالی ایران خروج ترامپ را پایان دشمنی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ندانستند.
واکنش رسانه های پاکستان به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع خانواده شهید سلیمانی
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، تارنمای خبری انگلیسی زبان «دنیا نیوز» بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران درباره موضوعات مختلف از جمله شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، دولت آینده آمریکا و بی‌اعتمادی ایران به واشنگتن به دلیل سیاست‌های خصمانه آن کشور را بازتاب داد.

این وب سایت افزود: رهبر عالی ایران بر ضرورت حفظ اتحاد ملی و قوی شدن در همه زمینه‌ها از جمله اقتصاد، علوم، فن آوری و دفاع تاکید کردند، تا زمانی که ما قدرتمند نباشیم، دشمنان حرص، تهاجم و تجاوز را کنار نخواهند گذاشت.

روزنامه «بیزینس ریکوردر» چاپ اسلام‌آباد نیز در این باره گزارش داد: حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند که دشمنی‌های آمریکا نسبت به ایران پس از ترامپ پایان نخواهد یافت، بنابراین جمهوری اسلامی باید برای لغو تحریم‌ها خود را تقویت کند.

این روزنامه نوشت: رهبر انقلاب اسلامی که در جمع خانواده ژنرال شهید قاسم سلیمانی سخن می‌گفتند، تاکید کردند که قطعا آمران و عاملان ترور شهید سپهبد سلیمانی مجازات خواهند شد.

روزنامه «نیوز» پاکستان نیز به نقل از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گزارش داد: دشمنی با ایران فقط به آمریکای ترامپ محدود نمی‌شود و با خروج وی از قدرت نیز پایان نخواهد یافت.

به نوشته این روزنامه انگلیسی زبان، آیت الله خامنه‌ای توصیه کردند که نباید به دشمن اعتماد کرد و این توصیه صریح ایشان بود.

روزنامه «نیشن» چاپ اسلام‌آباد نیز نوشت: حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند که قویترین سیلی، پیروزی نیروی معنوی و اخراج ایالات متحده از منطقه خواهد بود. قاتلان سلیمانی و کسانی که دستور حمله به وی را داده‌اند، مجازات و یقینا انتقام در زمان مقرر گرفته خواهد شد.

در گزارش این روزنامه آمده است: رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنی‌های آمریکا تمامی نخواهد داشت گفتند که این دشمنی با خروج ترامپ نیز پایان نخواهد یافت.

تعدادی از روزنامه اردو زبان، شبکه‌های خبری و پایگاههای اطلاع رسانی پاکستان نیز از بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را با انتشار تصاویر ایشان بازتاب دادند.


انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdccpeq0s2bq4s8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما