>> مجلس یادبود شهدای بحرین توسط اهل سنت ایرانشهر | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب : 48605

مجلس یادبود شهدای بحرین توسط اهل سنت ایرانشهر

جلسه محكومیت جنایت‌های آل سعود و آل خلیفه و یادبود شهدای بحرین از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر، در مسجد آل الرسول ایرانشهر برگزار شد.
مجلس یادبود شهدای بحرین توسط اهل سنت ایرانشهر
به گزارش خبرگزاری تقریب (تنا):
در این جلسه كه در حمایت از قیامهای مردم منطقه علیه حاكمان مستبّد و محکومیت كشتار مسلمانان توسط حاكمان بحرین و لیبی و لشكر كشی ناجوانمردانه آل سعود به بحرین و قتل عام دهها نفر از مردم و تخریب مساجد و حسینیه ها و همچنین هتك حرمت به قرآن كریم و مقدسات اسلامی برگزار شد، اقشار مختلف مردم خصوصاً روحانیت شیعه و اهل سنت، ائمه جمعه و جماعات، فرهنگیان و دانشگاهیان و طلاب و اساتید حوزه ها حضور داشتند.

حجت الاسلام "عبداللهی" طی سخنانی از مجامع جهانی خصوصاً سازمان كنفرانس اسلامی و سازمان ملل متحد خواستار رسیدگی فوری به جنایات آل سعود و آل خلیفه در بحرین شد.

همچنین مولوی عبدالرحمن عمرزهی، مفتی و امام جمعه اهل سنت اظهار داشت: از آل سعود و آل خلیفه كه به ظاهر، حاكم اسلامی هستند اما در واقع هیچ بویی از اسلام نبرده اند انتظار نمی رفت كه به ناموس مسلمان تجاوز كنند و به صورت علنی، قرآن ها را به آتش و مساجد را تخریب كنند، اینان بدانند كه ظلم و جنایت پایدار نیست و به زودی به سزای اعمال ننگین خود می رسند، این جنایتها از طرف تمام علمای مذاهب اسلامی محكوم است.

در انتهای این جلسه ، ویژه نامه بیداری اسلامی با ذكر سخنان مقام معظم رهبری درباره قیامهای مردم منطقه خصوصاً مردم بحرین توزیع شد.
http://www.taghribnews.com/vdccpeq0.2bq4x8laa2.html
نام شما
آدرس ايميل شما