تاریخ انتشار۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب : 484341
عضو انجمن دوستی ایران و چین مطرح کرد؛

نمایش آثار باستانی و تاریخی ایران در شهرهای چین

وانگ در دیدار رایزن فرهنگی ایران در چین از برپایی نمایشگاه آثار باستانی و تاریخی ایران در شهرهای پکن، شانگهای و گوانجو خبر داد.
نمایش آثار باستانی و تاریخی ایران در شهرهای چین
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وانگ، عضو انجمن دوستی ایران و چین و رابط موزه ملی چین با موزه‌های ایرانی با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین با عباسعلی وفایی، رایزن فرهنگی ایران در چین دیدار و گفت‌وگو کرد.

وفایی از مساعدت‌های پیشین در امر اعزام دانشجویان ایرانی به سفر گردشگری چنگدو در دو ماه گذشته قدردانی و از خاطرات حضور ایشان در برنامه‌های دانشجویان ایرانی به نیکی کرد.

وانگ به همکاری‌های مشترک موزه‌ای طی سال گذشته در شهر ممنوعه پکن و نمایش چند قلم از آثار باستانی و تاریخی ایران پرداخت و گفت: به مناسبت پنجاهمین سالگرد تأسیس روابط همه جانبه ایران و چین مقرر شده برنامه‌های متعدی برگزار شود که یکی از آنها نمایشگاه‌های فرهنگی و هنری است و خواهان همکاری رایزنی فرهنگی ایران در پکن هستیم.

عضو انجمن دوستی ایران و چین بیان کرد: در نظر داریم در طول سال به نام چین در استان‌ها و شهرهای بزرگ، نمایشگاه آثار باستانی و تاریخی ایران را به نمایش بگذاریم. شهرهای پکن، شانگهای و گوانجو از شمار شهرهایی است که بنا داریم در این شهرها نمایشگاه برقرار کنیم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbaaba8rhbwfp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما