تاریخ انتشار۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : 484157

نگاهی به بی کفایتی سران رژیم صهیونیستی در برنامه «داخل اسرائیل»

شکاف شدید میان رژیم صهیونیستی با ساکنان سرزمین های اشغالی و عدم اعتماد آنها به این رژیم در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
نگاهی به بی کفایتی سران رژیم صهیونیستی در برنامه «داخل اسرائیل»
به گزارش حوزه سایر رسانه های خبرگزاری تقریب، این برنامه به تهیه کنندگی حسین الشیماری با اشاره به نتایج آخرین نظرسنجی صورت گرفته از ساکنان اسرائیل که بیانگر اعتماد تنها 8 درصد از  ساکنان سرزمین های اشغالی نسبت به این رژیم است، به بررسی اعتماد 36 درصدی به دیوان عالی، 11 درصدی به نظام خاخامی اعظم و 4 درصدی به پارلمان رژیم صهیونیستی می پردازد. 

این برنامه همچنین با مروری بر تاثیرات عدم اعتماد به رژیم صهیونیستی از جمله قرار گرفتن مصنوعی و اجباری گروه‌های قومی، مذهبی و نژادی در کنار هم و توجه به منافع شخصی و گروهی به جای منافع عمومی، آثار این اختلافات در عدم مدیریت مناسب بحران کرونا را مورد واکاوی قرار می دهد.

در این برنامه عدم اعتماد به رژیم اسرائیل به عنوان نقطه مشترک گروه ها و اقوام مورد بحث قرار گرفته و گفت و گو پیرامون نافرمانی گروه های مختلف از مقررات وضع شده برای مقابله با کرونا، فروپاشی روزافزون ارزش‌های زیست جمعی در اسرائیل و نقش فساد دروغگویی برخی دولتمردان در نابودی اعتماد ساکنان به رژیم صهیونیستی صورت خواهد گرفت.


«داخل اسرائیل» که هر هفته یک موضوع نشانگر فروپاشی درونی رژیم اسرائیل را کنکاش می کند، چهارشنبه 12 آذر ساعت 07:00 به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود و تکرار آن چهارشنبه ساعت 16:00، پنجشنبه ساعت 11:00 و 23:00، جمعه ساعت 10:00، شنبه ساعت 19:00، دوشنبه ساعت 03:00 و 18:00 روی آنتن خواهد رفت.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgnt9tuak97q4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما