تاریخ انتشار۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
کد مطلب : 483801

اتحادیه جهانی مهندسین تقریب نهاد ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد

اتحادیه جهانی مهندسین تقریب نهاد در بیانیه ای ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده داشمند هسته ای کشورمان را محکوم کرد.
اتحادیه جهانی مهندسین تقریب نهاد ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد
به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

ترور ناجوانمردانه مدیر و دانشمند صنعت هسته ای و دفاعی کشورمان، دکتر محسن فخری زاده از نوابغ علمی و اجرایی ایران اسلامی، دلهای ملت ایران را به درد آورد و نقاب از چهره شیاطین روزگار و دولت تروریست صهیونیستی و حامیان و دنباله هایش افکند.

هرچند که با رفتن حاج قاسم ها و فخری زاده ها مردم عزیزمان داغدار می شوند اما دشمن درمانده بداند که این پایان مسیر اعتلای این ملت نیست. راه همه شهدا ادامه دارد و پرچم پرعزتی که برافراشته اند هرگز بر زمین نخواهد افتاد و این خون های پاک وحدت و انسجام ما را در پیمودن این طریق مقدس افزون تر و کینه دشمنان اسلام و ایران را در دل های ما شعله ورتر خواهد نمود.
 
اتحادیه جهانی مهندسین تقریب نهاد با تبریک شهادت آن شهید سعید و تسلیت فقدان ایشان به مقام عظمای ولایت، ملت غیور ایران و خانواده معزز ایشان، بر بیعت مجدد با آرمان های آن شهید سرافراز و امام الشهدا خمینی کبیر(ره) و خلف صالحش امام خامنه ای (مدظله العالی) تاکید نموده و از تمامی مسئولان امر می خواهد با جدیت برای حفظ سرمایه های انسانی بی بدیل کشور اقدامات کافی را در دستور کار قرارداده و برای شناسایی، محاکمه و انتقام از مرتکبین و مباشرین و آمرین این ترور ناجوانمردانه تمامی مساعی اطلاعاتی، امنیتی و قضایی خود را به کار ببندند. 

اتحادیه جهانی مهندسین تقریب نهاد 
آذرماه ۱۳۹۹

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcbgfba8rhbwwp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما