تاریخ انتشار۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۸
کد مطلب : 483245

واکاوی هشتگ «نتانیاهو سرزمین حرمین را آلوده می کند» در شبکه العالم

در ادامه سفر نتانیاهو به عربستان، واکنش ها به این سفر در شبکه های اجتماعی جهان عرب امروز در برنامه «هاشتاغ» شبکه العالم بررسی می‌شود.
واکاوی هشتگ «نتانیاهو سرزمین حرمین را آلوده می کند» در شبکه العالم
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، واکنش کاربران فضای مجازی دنیای عرب با هشتگ « نتانیاهو سرزمین حرمین را آلوده می کند» و «عادی سازی خیانت است» در پی سفر اخیر نتانیاهو به عربستان سعودی در برنامه امشب «هاشتاغ» واکاوی خواهد شد.
 
در این خصوص به اعتراض ها به دیدار نتانیاهو با محمد بی سلمان؛ ولیعهد این کشور اشاره خواهد شد. 

در اینباره همچنین بیان خواهد شد نتانیاهو همراه با کوهن سفر محرمانه ای به شهر نیوم عربستان داشته و دیدار سه جانبه ای با بن سلمان و مایک پامپئو ؛ وزیر خارجه آمریکا داشته است.

اذعان یک شبکه سعودی به تسلط نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن بر اردوگاه الماس در شهر مأرب با انتشار ویدئویی در این رابطه  موضوع دیگری است که به آن نیز پرداخته خواهد شد. 

در این خصوص نیز اشاره خواهد شد که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن پس از دو هفته نبرد موفق شدند تسلط خود بر اردوگاه راهبردی الماس به عنوان آخرین و مهم‌ترین خطوط دفاعی ائتلاف سعودی-اماراتی در شهر «مأرب» را محکم کنند.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی و اجرای  علا قاسمی، امشب چهارم آذر ماه ساعت 22:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdos0okyt0jx6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما