تاریخ انتشار۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۶
کد مطلب : 482888
شهرستانی مطرح کرد:

رابطه مستحکم مقام معظم رهبری و آیت الله سیستانی روز به روز قوی تر می‌شود

    نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران تاکید کرد: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و آیت ‌الله سیستانی وجود دارد و این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.  
رابطه مستحکم مقام معظم رهبری و آیت الله سیستانی روز به روز قوی تر می‌شود
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین سید جواد شهرستانی در دیدار قائم مقام فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر عامل بنیاد هدایت اظهار داشت: رابطه بسیار خوب و مستحکمی میان رهبر معظم انقلاب اسلامی و آیت ‌الله سیستانی وجود دارد و اگر چه برخی افراد چشم طمع دارند که این ارتباط را از بین ببرند، ولی به لطف خدا این ارتباط روز به روز قوی‌تر شده است.
 
برخی از افراد درصدد هستند بین مراجع بزرگوار تقلید اختلاف ایجاد کنند اما بصیرت مراجع مانع تحقق اهداف آنها می شود.
 
نماینده آیت الله سیستانی تصریح کرد: حفظ نظام اسلامی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، اگر خدای ناکرده روزی نظام اسلامی آسیب ببیند، همه آسیب می‌بینند و باید دست به دست هم بدهیم و از آن محافظت کنیم.
 
وی همچنین با اشاره به وضعیت نامطلوب معیشت طلبه ها و مبلغان حوزوی گفت: باید به مشکلات معیشتی طلاب توجه داشته باشیم و راهکارهای پایداری برای حل این مساله پیدا کنیم.
 
قائم فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این دیدار به ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی پرداخت و برخی از آثار و برکت های فعالیت‌های تبلیغی روحانیون در سراسر کشور را مطرح کرد.
 
حجت الاسلام سید ناصر میرمحمدیان در ادامه برخی از مسائل و مشکلات پیش روی روحانیون در بحث تبلیغ را مطرح کرد.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcfc0djcw6dcca.igiw.html
مرجع : حوزه نیوز
نام شما
آدرس ايميل شما