تاریخ انتشار۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب : 480434
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر:

مسلمانان برای پیروزی در مقابل جبهه استکبار متحد شوند

امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: نتیجه تفرقه عذاب و آوارگی است و مسلمانان برای پیروزی در مقابل جبهه استکبار باید متحد و همدل باشند.
مسلمانان برای پیروزی در مقابل جبهه استکبار متحد شوند
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، مولوی عبدالصمد کریم‌زایی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اهل سنت ایرانشهر با تبریک سالروز میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و گرامیداشت هفته وحدت اظهارداشت:  وحدت و انسجام یکی از دغدغه‌های پیامبراکرم(ص) در زمان حیات سیاسی و اجتماعی آن حضرت بوده چراکه جامعه‌ مقتدر و مستحکم همواره نیازمند وحدت و همدلی است.
 
وی با بیان اینکه وحدت اسلامی حول محور دین و مشترکات اسلام، عامل مؤثر در پیشرفت مادی و معنوی مسلمانان است، عنوان کرد: علما، اندیشمندان و نخبگان باید با همفکری و آگاهی، تلاش عمیقی در جهت وحدت اسلامی انجام دهند و موارد اختلاف را تا آنجا که ممکن است از بین ببرند و زمینه های وحدت را در جهت ایجاد دوستی و هماهنگی و نزدیک کردن قلوب به یکدیگر در همه سطوح ایجاد کنند.
 
امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر بیان کرد: دشمنان اسلام از اختلاف بین مسلمانان بهره می‌گیرند و به ساحت نبی مکرم اسلام (ص) توهین می‌کنند اگر امت اسلام یکپارچه باشند هیچ دشمنی نمی‌تواند به پیامبر ما توهین کند.
 
وی اظهارداشت: یکی از مشکلاتی که امروز دامن گیر امت اسلامی شده و ما شاهد درگیری، قتل و اختلاف هستیم بخاطر فاصله گرفتن مسلمانان از دستورات نبی مکرم اسلام (ص) است.
 
انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcaewnyy49nay1.k5k4.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما