تاریخ انتشار۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷
کد مطلب : 477596
امام جمعه گرگان:

ارادت به اهل بیت(ع) هیچگاه کمرنگ نشده است

امام جمعه گرگان گفت: عشق و ارادت شیعیان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در طول تاریخ هیچگاه کمرنگ نشده و این دلدادگی جاودانه است.
ارادت به اهل بیت(ع) هیچگاه کمرنگ نشده است
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، آیت الله سید کاظم نورمفیدی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان اظهارکرد: در طول تاریخ هیچگاه ارادت و ابراز محبت شیعیان به اهل بیت (ع) قطع نشده است.

وی اضافه کرد: اربعین و عاشورا کنگره بزرگ و عمومی مسلمانان در جهان است، یعنی علاوه بر اینکه در قلوب خود محبت اهل را دارند در میدان عمل و در روز اربعین با اجتماع و کنگره چند ده میلیونی وحدت و همدلی خود را متبلور می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: هر چند امسال به سبب کرونا از حضور در این کنگره بزرگ محروم شده ایم اما با رفتارمان حسینی بودن و حرکت در مسیر حسین (ع) را نشان دهیم.

وی همچنین به ۱۳ مهر سالروز تبعید امام(ره) از نجف به فرانسه اشاره کرد و گفت: تصمیمات رژیم منفور پهلوی در راستای تبعید امام به شهرهای مختلف همیشه به ضرر پهلوی بوده و دستاوردهای بزرگی برای جریان انقلاب داشت.

نورمفیدی عنوان کرد: با حضور امام راحل در پاریس انقلاب ایران جهانی شد و تحولات ایران مورد توجه جهانیان قرار گرفت.

وی به در پیش بودن هفته نیروی انتظامی هم اشاره کرد و گفت که ایجاد نظم و امنیت نخستین مطالبه یک جامعه است که نیروی انتظامی باید در تحقق آن کوشا باشد.

نورمفیدی همچنین از مردم خواست تا پروتکل‌ها و ملاحظات بهداشتی کرونا را با جدیت رعایت کنند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcf1edjvw6deta.igiw.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما