تاریخ انتشار۱۹ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۲
کد مطلب : 475325
استاندار تهران خبر داد؛

استان تهران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد

استاندار تهران با بیان این که ۹۵ درصد مردم در مترو از ماسک استفاده می کنند، گفت: وضعیت کرونا در استان تهران قرمز و سینوسی است.
استان تهران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد
به گزارش حوزه سایر رسانه‌های خبرگزاری تقریب، انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه کمیته امنیتی انتظامی مدیریت کرونا در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت کرونا در استان تهران گفت: شرایط کرونا در تهران قرمز و سینوسی است.

وی تعداد مرگ و میز قطعی کرونا در روز سه شنبه را ۳۶ نفر اعلام کرد و ادامه داد: در حقیقت تغییری در وضعیت استان تهران نداشته‌ایم.

استاندار تهران در خصوص وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حمل و نقل عمومی تهران نیز گفت: استفاده از ماسک در مترو بالای ۹۵ درصد است و شهروندان این مساله را به خوبی رعایت می‌کنند.

نماینده عالی دولت در استان تهران اضافه کرد: با شروع پاییز و افزایش بیماری‌های تنفسی و ریوی و شیوع آنفلوآنزا این نگرانی وجود دارد که با افزایش روند بیماری کرونا و یا بستری شدگان روبرو شویم، اما با تدابیری که اتخاذ شده است و افزایش توزیع واکسن آنفلوآنزا نسبت به سال گذشته این امیدواری وجود دارد، که بتوانیم بیماری آنفلوآنزا را مدیریت کنیم.

محسنی بندپی گفت: امیدوراریم کرونا را نیز با رعایت پروتکل‌ها، فاصله گذاری اجتماعی‌، استفاده از ماسک و شست و شوی دست و جلوگیری از تجمعات غیرضرور مدیریت کنیم.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdxk0okyt05s6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما