تاریخ انتشار۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۵
کد مطلب : 468486

آغاز رقابت مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم تهران

مرحله شهرستانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در تهران با رقابت بخش خواهران از امروز در امامزاده عقیل (ع) اسلامشهر آغاز شد.
آغاز رقابت مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم تهران
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، مرحله شهرستانی چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در تهران با رقابت بخش خواهران از امروز در امامزاده عقیل (ع) اسلامشهر آغاز شد.

مسابقات برادران هم فردا چهارشنبه در امامزاده عبدالله شهرری آغاز می‌شود. همچنین این رقابت‌ها در بخش بانوان فردا در امامزاده صالح (ع) تجریش پی‌گیری می‌شود.

مسابقات امسال با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور شرکت‌کنندگان مختلف آغاز شده و عموم مردم می‌توانند به اندازه ظرفیت تعیین‌شده و طبق جانمایی در محل مسابقات حضور پیدا کنند.

این مسابقات در رشته‌های حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء،‌ حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن، تلاوت ترتیل، تلاوت تحقیق، اذان و هم‌آوایی برگزار می‌شود، البته رشته اذان برای خواهران برگزار نمی‌شود.

در این رقابت‌ها شرکت‌کنندگانی از تهران، شهریار، شهرقدس، اسلامشهر، رباط‌کریم، بهارستان، شهرری، پاکدشت، ورامین و پیشوا رقابت خواهند داشت.

در بخش خواهران این دوره از مسابقات در رشته صحت حفظ خانم تقی‌زاده، رشته وقف وابتدا خانم خان‌بابا ، رشته صوت خانم جعفرزاده و رشته تجوید خانم کاتب قضاوت می‌کنند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdjj0o9yt09o6.2a2y.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما