تاریخ انتشار۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۰
کد مطلب : 465428

‌‌بیانیه اتحادیه جهانی تقریب نهاد فرزندان شاهد در خصوص درگذشت رمضان عبدالله

​​​​​​​اتحادیه جهانی تقریب نهاد فرزندان شاهد به مناسبت درگذشت رمضان عبدالله دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین بیانیه ای صادر کرد.
‌‌بیانیه اتحادیه جهانی تقریب نهاد فرزندان شاهد در خصوص درگذشت رمضان عبدالله
به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، متن این بیانیه به شرح زیر است:

خانواده معزز شهداء فلسطین
دبیرکل محترم جهاد اسلامی فلسطین
‌‌سلام علیکم؛‌

با احترام، درگذشت برادر اندیشمند و مبارز دکتر رمضان عبدالله شلح که عمر با برکت خویش را در راه مبارزه برای آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف به کار گرفت، موجب تاثر و تالم فراوان گردید.

دکتر رمضان عبدالله به عنوان شخصیتی مخلص و خستگی ناپذیر در راه مقاومت و مبارزه، گام‌های ارزشمند و ماندگاری برداشت و نام خود را در کنار شهیدان و مجاهدان مسیر عزت و سرافرازی امت اسلامی و ملت غیور فلسطین و آزادگان جهان ، ثبت و جاودانه نمود.

بدون شک مسیر عزتمند این مجاهد نستوه و مجاهدان دیگر ، در حمایت از آرمان‌های مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی تا پیروزی قدس شریف ادامه خواهد داشت.

بدین وسیله ما خانواده شهداء امت اسلامی، مراتب تسلیت خود را به مردم شریف فلسطین و به خصوص خانواده معزز شهدائی که خون عزیزان خود را در مسیر تحقق آرمان مقدس فلسطین تقدیم نمودند و همچنین جناب آقای زیاد نخاله‌‌ دبیرکل محترم جهاد اسلامی فلسطین، اعلام می داریم.

بی‌تردید، نام و راه او در کنار همه‌ی شهیدان، به‌خصوص «شهید دکتر فتحی شقاقی» خواهد درخشید و نائبان آنها، این مسیر را با قوت و صلابت تا آزادی قدس شریف، ادامه خواهند داد. ان شاءالله
 
انتهای پیام/
 
http://www.taghribnews.com/vdcgxn9t7ak93t4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما