تاریخ انتشار۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : 465159
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:

تقابل اصلی ما با ریشه ظلم و استکبار است

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری با اشاره به اعتراضات مردم آمریکا، اظهار داشت: وضعیتی که در آمریکا به وجود آمده، نشان دهنده این واقعیت است که این خانه عنکبوتی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی بسیار سست و ناپایدار است.
تقابل اصلی ما با ریشه ظلم و استکبار است
به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین "حمید شهریاری" دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی امروز یکشنبه در جلسه شورای معاونین مجمع تقریب طی سخنانی گفت: یکی از مشکلاتی که در جهان اسلام با آن مواجه هستیم تشکیل مقاومت در برابر هجمه های استکبار است که برای ما تبعاتی به دنبال داشته است و موجب شده ما از وظایف ثانویه عدول کنیم و به وظایف اولیه بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه گاهی اوقات وظایف فرعی به خاطر وظایف اصلی روی زمین گذاشته می شود، افزود: دشمنان همواره از وظایف ثانویه که بر روی زمینه گذاشته ایم، سوء استفاده می کنند و هجمه های تبلیغاتی گسترده ای را علیه جهان اسلام راه می اندازند.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری با بیان اینکه برخی خرده می گیرند که چرا در برابر ظلم برخی حاکمان کشورهای اسلامی چندان تقابلی صورت نمی گیرد، اظهار داشت: حاکمان کشورهای اسلامی دشمن اصلی ما نیستند و در اولویت دوم قرار دارند. لذا تقابل اصلی ما با ریشه ظلم و استکبار است و مشکل عمده جهان اسلام سلطه استکبار است که با هژمونی خود درصدد ایجاد فتنه هستند و ما تلاش می کنیم که این هژمونی را از بین ببریم.

حجت الاسلام و المسلمین شهریاری با اشاره به اعتراضات مردم آمریکا گفت: وضعیتی که در آمریکا به وجود آمده و موجب شادمانی مستضعفین جهان شده، نشان دهنده این واقعیت است که این خانه عنکبوتی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی بسیار سست و نا پایدار است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این کاخ زر و زور به زودی از بین برود و جهان به آرامش و عدالت برسد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchmmnkw23n-zd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما