> از واحدهای مسکن ویژه محرومین در ایرانشهر بهره برداری شد | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۸
کد مطلب : 463954

از واحدهای مسکن ویژه محرومین در ایرانشهر بهره برداری شد

بهره‌برداری از ۴ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی محرومین در سطح سیستان و‌بلوچستان و ۱۴ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در سراسر کشور با حضور نوبخت معاون رییس جمهور و مهدیان معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در ایرانشهر انجام شد.
از واحدهای مسکن ویژه محرومین در ایرانشهر بهره برداری شد
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، ظهر امروز آیین بهره برداری از ۴ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی محرومین در سطح استان سیستان و‌بلوچستان و ۱۴ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در سراسر کشور با حضور نوبخت معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و مهدیان معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در ایرانشهر برگزار شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان در این زمینه اظهار داشت: جهت ساخت واحدهای مسکونی محرومین اعتباری بالغ بر ۳۹۰ میلیارد تومان تخصیص داده شده است که ۲۴۰میلیارد تومان در قالب تسهیلات و ۱۵۰ میلیارد تومان نیز به عنوان کمک بلاعوض به متقاضیان پرداخت شده است.

 سیدخلیل منبتی گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران بنیاد مسکن استان ساخت واحدهای مسکونی با جدیت در حال ساخت است که در دوماه گذشته بیش از ۴هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی پایان یافته و‌ امروز تحویل مردم استان شد.

وی ادامه داد: عملیات احداث ۱۹۰۰ واحد دیگر نیز که اجرای فونداسیون و اسکلت آن در حال اتمام است که در  آینده نزدیک تحویل روستاییان خواهد شد.

انتهای پیام/

 
http://www.taghribnews.com/vdciwpa55t1aq32.cbct.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما