تاریخ انتشار۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
کد مطلب : 462150

رسیدن به توافق تبادل اسرا نیاز به ابزار فشار دارد

 عضو ارشد جنبش حماس اعلام کرد، رسیدن به توافق تبادل اسرا نیاز به صبر و حوصله و ابزار فشار دارد و این موضوع اکنون در جزر و مد است.
رسیدن به توافق تبادل اسرا نیاز به ابزار فشار دارد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، «محمود الزهار» از اعضای ارشد جنبش فلسطینی حماس اعلام کرد، توافق تبادل اسرا با رژیم اشغالگر اسرائیل در جزر و مد است.

وی به شبکه «الغد گفت: این مسأله نیاز به  صبر و حوصله، آماده‌سازی و ابزار فشار دارد تا بتوانیم آن را نهایی کنیم همانگونه که قبلا اینگونه انجام شده است.
الزهار ادامه داد، باید برای این کار یک میانجی بین‌المللی، عربی یا غیره وجود داشته باشد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی چند هفته‌ای است که مدعی پیشرفت در رایزنی برای توافق تبادل اسرا میان این رژیم و مقاومت فلسطین می‌شوند و حماس بارها این اخبار را تکذیب کرده است.

 در همین زمینه «ریاض الاشقر» پژوهشگر و سخنگوی رسانه‌ای مرکز مطالعات اسرای فلسطینی اعلام کرد: هدف گزارش‌های رو به افزایش رسانه‌های رژیم اشغالگر درباره مذاکرات محرمانه برای نهایی کردن توافق تبادل اسرا و اعلام اینکه این مذاکرات به مراحل خوبی رسیده است، اعمال فشار بر مقاومت برای امتیازدهی است.

وی ادامه داد، آنچه تا کنون رخ داده از حد شنیدن دیدگاه‌ها و مواضع طرف‌های مختلف توسط میانجی‌ها بالاتر نرفته و شامل برنامه کار واقعی برای توافق تبادل نیست.

انتهای پیام/
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcft0djxw6dvya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما