تاریخ انتشار۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸
کد مطلب : 459718

تشکیل شورای مردمی کانون های مساجد در استان کهگیلویه و بویراحمد

 رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از تشکیل شورای مردمی کانون های مساجد با محوریت بهره وری از ظرفیت های مردم محور و ارتقای تعاملات خانه و مسجد خبر داد.
تشکیل شورای مردمی کانون های مساجد در استان کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، علیرضا دولت آبادی ظهر سه شنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین حسینی، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، افزود: با توجه به شیوع کرونا، هدفگذاری های مختلف آموزشی، آگاه سازی، توزیعی، حمایتی و فرهنگی در سطح کانون مساجد استان اجرایی شد.

دولت آبادی از فعالیت تولیدی کانون‌های فرهنگی و هنری استان در این راستا خبر داد و اظهار کرد: تولید ۳۰ هزار ماسک قابل شستشو، تولید ۳۰۰۰ دستکش یکبار مصرف با فعالیت ۳۸ کانون از جمله اقدامات شکل گرفته است.

وی ابراز داشت: همچنین با هدف گند زدایی و ضدعفونی مناطق، ۶۵ کانون همکاری مستمر و مناسبی داشتند.

دولت آبادی با تاکید بر توجه به معیشت خانوارهای کمتر برخوردار، اظهار کرد: ۱۵۰۰ بسته معیشتی با هدف توزیع بین نیازمندان با حضور ۲۸ کانون تهیه شد.

رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان، گفت: از دیگر اقدامات حمایتی، توزیع ۱۰۰۰ بسته مواد ضد عفونی کننده و شوینده بین نیازمندان بود.

دولت آبادی با تاکید بر نگاه فرهنگی برای مقابله با ویروس کرونا به توزیع ۱۰۰۰ بسته فرهنگی اشاره کرد و عنوان داشت: اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی با نگاه مجازی و آگاهی بخشی نیز در سطح استان عملیاتی شد.

وی مشارکت در اجرای طرح بانوی صبور و یاریگران زندگی را از دیگر اقدامات کانون مساجد استان برشمرد و گفت: دهها برنامه دیگر نیز اجرایی شده و تحقق چندین طرح و برنامه در دستور کاری قرار دارد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcb89bawrhbszp.uiur.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما