تاریخ انتشار۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۴
کد مطلب : 459215

خدمات‌رسانی طلاب جهادی در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود

گروه طلاب جهادی ثقلین شاهرود در راستای خدمت‌رسانی به جهادگران عرصه سلامت در بیمارستان امام حسین (ع) حضور یافتند.
خدمات‌رسانی طلاب جهادی در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام مهدی اسماعیلی، مسؤول گروه جهادی ثقلین وابسته به معاونت فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهرود با اشاره به فعالیت این گروه جهادی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این شهرستان اظهار کرد: در ابتدا فعالیت‌های این گروه در قالب ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی و منازل مسکونی مردم شکل گرفت که در این راستا شهرک‌های پردیس و فدک به‌طور کامل ضدعفونی شد.

وی با اشاره به حضور گروه جهادی در بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود بیان کرد: با هماهنگی مسؤولان بیمارستان، طلاب و روحانیون جهادی در راستای کمک به کادر درمانی بیمارستان در بخش آشپزخانه حاضر شده‌اند و به پرسنل این بخش کمک می‌کنند و همچنین با تلاش آنها آبمیوه طبیعی تهیه و در بیمارستان توزیع می‌شود.

مسؤول گروه جهادی ثقلین وابسته به معاونت فرهنگی هنری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهرود با بیان اینکه ۱۹ طلبه و روحانی بسیجی خواهر و برادر در این گروه فعالیت دارند، ادامه داد: در بیمارستان نیز طلاب و روحانیون بسیجی علاوه بر کمک به کادر آشپزخانه در توزیع غذا در بیمارستان و همچنین کمک به بیماران به‌ویژه بیمارانی که همراه ندارند، فعالیت می‌کنند.

اسماعیلی با اشاره به تولید ماسک توسط گروه جهادی ثقلین شاهرود نیز گفت: به همت بانوان این گروه و خانواده‌های اعضا، تولید ماسک در منازل نیز انجام می‌شود که این ماسک‌ها بعد از استریل شدن در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی همچنین بر تداوم انجام این خدمات توسط گروه جهادی ثقلین شاهرود تا نابودی و شکست کامل ویروس منحوس کرونا تأکید کرد و افزود: تا جایی که امکان داشته باشد در میدان خدمتگزاری حاضر خواهیم بود.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcdfn0okyt0kx6.2a2y.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما