تاریخ انتشار۱۵ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۳:۴۹
کد مطلب : 44536
مسئول دفتر بعثه رهبری در مدینه در دیدار با گروهی از علمای اهل سنت:

بیداری اسلامی راهی برای ایستادگی در برابر دشمنان

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در مدينه منوره، در دیدار جمعی از مدیران و روحانیون اهل تسنن، با سنگین خواندن رسالت علمای اسلام در حفظ وحدت اسلامی در بین اهل تسنن و تشیع ،حج را فرصتی طلایی و کم نظیر، برای سازندگی انسان توصیف کرد.
بیداری اسلامی راهی برای ایستادگی در برابر دشمنان
خبرگزاری تقریب (تنا):

حجت الاسلام و المسلمین نجف نجفی روحانی وظیفه علمای اسلام را پیامبرگونه دانسته و اظهار داشت: وظیفه علمای اهل تسنن و تشیع تنها در امور فقهی خلاصه نمی شود و در زمینه های سیاسی ،فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی هم این انتظار وجود دارد که علمای اسلام فعالیت داشته باشند .

وی در دیدار مدیران و روحانیون اهل تسنن، آمریکا و صهیونیست را دشمنان اسلام خوانده و گفت: آنها برخلاف صدر اسلام با استفاده از تمامی ترفند ها و ابزار ها در جهت ایجاد وحدت بین کشور های کفر و ایجاد اختلاف بین مسلمانان گام بر می دارند. 

نجف نجفی روحانی خاطرنشان کرد: بیداری و آگاهی اسلامی ابزاری است که با آن می توان در برابر دشمنان اسلام که به نام آزادی و دوکراسی وارد می شوند، ایستادگی کرد تا کشورهای اسلامی با عزت و مقتدر باشند . 

وی در پایان، امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، را الگویی برشمردند که تنها با استفاده از آگاهی مردم توانستند در این راه موفق باشند.
http://www.taghribnews.com/vdcb0sba.rhbafpiuur.html
مرجع : پایگاه اطلاع رسانی بعثه مقام معظم رهبری
نام شما
آدرس ايميل شما