>> آخرین آمار ثبت حامیان ایتام و کودکان بدسرپرست در ماه مبارک رمضان | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲
کد مطلب : 422294

آخرین آمار ثبت حامیان ایتام و کودکان بدسرپرست در ماه مبارک رمضان

آخرین آمار ثبت شده کمیته امداد امام خمینی(ره) از حامیان ایتام و کودکان بدسرپرست در ماه مبارک رمضان ۵۱ هزار و ۵۹۰ نفر است.
آخرین آمار ثبت حامیان ایتام و کودکان بدسرپرست در ماه مبارک رمضان
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، آخرین آمار ثبت شده کمیته امداد امام خمینی(ره) از حامیان ایتام در ماه مبارک رمضان ۵۱ هزار و ۵۹۰ نفر است که به دو روش مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی محسنین و پایگاه‌ها و دفاتر امداد ثبت‌نام کرده‌اند.

در این میان ۹ هزار و ۱۷۷ نفر از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی محسنین و ۴۲ هزار و ۴۱۳ نفر با مراجعه به پایگاه‌ها و دفاتر امداد، تعداد ۳۵ هزار و ۱۶۴ نفر از ایتام و کودکان بدسرپرست را تحت حمایت گرفته‌اند.

 همچنین حامیان طی ماه مبارک رمضان مبلغ ۱۰ میلیارد و ۸۵۹ میلون و ۷۴ هزار و ۳۳۲ ریال را به پایگاه اطلاع‌رسانی محسنین واریز کردند.

بنابر این گزارش، بیش از ۱۲۷ هزار سبد کالای ۲۰۰ هزارتومانی در میان مددجویان توزیع و بیش از ۴۷۵ هزار نفر از مددجویان از سفره‌های افطاری خیرین بهره‌مند شدند.

همچنین در جریان اجرای طرح مفتاح الجنه و بازدید پنج هزار و ۳۴۹ نفر از  مسئولین استانی، مشکل چهار هزار و ۱۱۰ نفر از مددجویان مرتفع شده است.

گزارش ایکنا حاکی از آن است که از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون زمینه آزادی ۴۸ زندانی جرایم غیرعمد نیز به همت خیرین به وجود آمده است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcaounyy49nuu1.k5k4.html
مرجع : ایکنا
نام شما
آدرس ايميل شما