>> ​تشییع متفاوت پیکر یکی از مادران شهدای آق قلا +عکس | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب : 410512

​تشییع متفاوت پیکر یکی از مادران شهدای آق قلا +عکس

تصویری متفاوت از لحظه تشییع پیکر مادر شهیدان "ارازمحمد" و "عبدالرحمن" حبیب لی در شهر آق قلادر فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.
​تشییع متفاوت پیکر یکی از مادران شهدای آق قلا +عکس
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، آنه سلطان آق مادر شهیدان ارازمحمد و عبدالرحمن حبیب لی در روزی که آق قلا را آب فرا گرفته بود، در شرایط متفاوت، با قایق تشییع و پس از طی مسیر پیکر او را در جوار فرزندان شهیدش  به خاک سپرده شد.این مادر شهید بعدازظهر پنج شنبه یکم فروردین حوالی ساعت ۱۴:۳۰ به دیدار حق شتافت.در شرایط متفاوت شهر پس از سیل ، پیکر وی را ابتدا با خودرو و سپس با قایق به مکان شهدای گمنام آق قلا منتقل کردند.
 با توجه به شرایط سیل در آق قلا گرچه چادر عزای مادر شهیدان برپاست ولی بدلیل آبگرفتگی گسترده، عملا مراسم عرف را فعلا نتوانستند برگزار کنند. تصویری از لحظه انتقال پیکر این مادر شهید به وسیله قایق در خیابان‌های شهر آق قلا در فضای مجازی منتشر شده است.


گفتنی است؛ آق‌قلا یا آق قلعه، مرکز شهرستان آق‌قلا یکی از شهرهای استان گلستان است.  شهرستان آق‌قلا، در طرفین رودخانه گرگان و در شمال گرگان قرار گرفته‌ است. جاری شدن سیل در آق قلا از ظهر یکم فروردین ماه، باعث خسارت جدی به این منطقه شده است. بیش از نیمی از شهر آق‌قلا و ۱۰ روستای این شهرستان را آب فراگرفته است.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdca6wnyu49n6m1.k5k4.html
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما
آدرس ايميل شما