تاریخ انتشار۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
کد مطلب : 388678
​اسماعیل هنیه:

فلسطینیان تا شکستن محاصره اسرائیل، مبارزه خود را ادامه خواهند داد

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد: رژیم اشغالگر صهیونیستی از همه روش های خود برای پایان دادن به راهپیمایی های بازگشت استفاده کرده است اما این راهپیمایی ها تا تحقق کامل اهداف فلسطینیان و پایان محاصره همچنان ادامه دارد.
فلسطینیان تا شکستن محاصره اسرائیل، مبارزه خود را ادامه خواهند داد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر جنبس مقاومت اسلامی (حماس) امروز شنبه در مراسم تشییع پیکر محمد الجحجوح، کودک شهید فلسطینی در شهر غزه، تأکید کرد: جنبش حماس و مردم فلسطین تا شکستن محاصره نوار غزه به مبارزات خود علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی ادامه خواهند داد.
 
وی با اشاره به گفتگوی حماس با برخی طرف ها در خصوص اشغالگری های رژیم صهیونیستی خاطرنشان ساخت: حماس با برخی طرف ها درباره وحشیگری اشغالگران صهیونیست در رفتار با فلسطینیان گفتگوی خود را ادامه داده است.
 
امروز شنبه جمع کثیری از مردم فلسطین پیکر چهار شهید فلسطینی که روز جمعه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده بودند را تشییع کردند.
 
سی و نهمین راهپیمایی بزرگ بازگشت، دیروز جمعه با حضور هزاران نفر از مردم فلسطین در مرزهای شرقی نوار غزه برگزار شد.
 
فلسطینیان از 30 مارس 2018 به منظور مطالبه حق بازگشت پناهندگان فلسطینی به سرزمین خود، راهپیمایی های مسالمت آمیز بازگشت را در نوار غزه آغاز کرده اند. در این راهپیمایی ها تا کنون 255 فلسطینی به شهادت رسیده و 25 هزار نفر دیگر مجروح شدند.
 
انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdchq6nx623n6-d.tft2.html
مرجع : قدس پرس
نام شما
آدرس ايميل شما