تاریخ انتشار۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
کد مطلب : 387663

​از تولید ۲ اثر بین‌المللی تا ساخت اثری برای بقای «یوزپلنگ ایرانی»

رییس خانه انیمیشن انقلاب اسلامی گفت: می توان گفت مهم‌ترین و شاخص‌ترین آثار انیمیشن کشور توسط هنرمندان نخبه و متعهد مرکز فرهنگی صبیان تولید می شود.
​از تولید ۲ اثر بین‌المللی تا ساخت اثری برای بقای «یوزپلنگ ایرانی»
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، محمدامین همدانی، رییس خانه انیمیشن انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید خبرنگاران خبرگزاری‌های رسمی از استودیو صبیان (بزرگترین مرکز تولید انیمیش در ایران) که هم‌اکنون در حال برگزاری است، گفت: شرکت فرهنگی صبیان، به عنوان یک موسسه خلاق و دانش بنیان با بهره گیری از انیماتور‌های متعهد و متخصص به دنبال خودکفایی کامل صنعت انیمیشن کشور و تولید آثار شاخص در این حوزه است.

وی در ادامه افزود: موسسه فرهنگی صبیان با دو استودیوی اختصاصی در شرق تهران مستقر است و اغلب تولیدات شاخص و مهم حوزه انیمیشن در این مرکز به تولید میرسد.
 

 
 
رییس خانه انیمیشن سازمان رسانه اوج در ادامه در خصوص مهم‌ترین آثار تولید شده و در حال ساخت موسسه صبیان گفت: فیلم سینمایی «فهرست مقدس»، سریال «تندر»، سریال «اتل متل»، سریال «حسنا کوچولو»، سریال بین المللی «پسر دلفینی»، سریال بین المللی «جینگلیس» (تولید مشترک با روسیه) از شاخص‌ترین تولیدات مرکز صبیان است.
 

 
 
 وی در ادامه در خصوص «سریال تندر» گفت: سریال «تندر» با موضوع یوزپلنگ ایرانی و با هدف جلوگیری از منقرض شدن نسل یوزپلنگ ایرانی که به سفارش مرکز صبا است و هم اکنون فصل دوم آن از شبکه پویا در 
حال پخش است.

وی ادامه داد: تولید فصل دوم سریال «حسنا کوچولو» از تولیدات اصلی مرکز حصیان است که تاکنون استقبال خوبی از سوی کودکان شده است.
 
وی در پایان گفت: در حوزه تبلیغات جانبی نیز فعالیت‌های جدی توسط مرکز انجام میگیرد که از این میان میتوان به تولید عروسک، بازی و نوشت افزار شخصیت‌های آثاری، چون «سنا کوچولو» و «پسر دلفینی» اشاره کرد.

انتهای پیام
http://www.taghribnews.com/vdcai0nee49nai1.k5k4.html
مرجع : خبرگزاری دانشجو
نام شما
آدرس ايميل شما