تاریخ انتشار۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۵
کد مطلب : 352977
فرهنگسرای تهران برگزار می‌کند؛

معرفی و بررسی کتاب علی از زبان علی(ع)

در آستانه عید غدیر خم کتاب «علی از زبان علی» اثر حجت‌الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری طی مراسمی در منطقه ۲۲ شهر تهران معرفی و بررسی می‌شود.
معرفی و بررسی کتاب علی از زبان علی(ع)
به گزارش خبرگزاری تقریب، به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۲۲، «کتاب علی از زبان علی(ع)» عنوان کتابی است که در ویژه برنامه کتاب ماه ۵ شهریور ساعت ۱۷ در مجموعه فرهنگی اجتماعی امام علی(ع) معرفی و بررسی می‌شود.

کتاب «علی از زبان علی» از ۱۰ فصل شامل دوران مکه، دوران مدینه، دوران خلفا، دوران خلافت، دوران جنگ جمل، دوران جنگ صفین، دوران حکمیت، دوران جنگ نهروان، دوران غارت‌ها و دوران شهادت تشکیل شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حامد کاشانی، استاد دانشگاه و حوزه، محقق برجسته و صاحب‌نظر در حوزه تاریخ اسلام، محمد حسین رجبی دوانی، مورخ و پژوهشگر تاریخ اسلام، نویسنده کتاب، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محمدیان و حمید باباوند، کارشناس مجری و جمعی از شخصیت‌های فرهنگی، علمی و مذهبی میهمان در این برنامه حضور خواهند داشت.

این برنامه با مشارکت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه ۲۲، شرکت ایران خودرو و نشر معارف و با فروش کتاب با ۲۰ درصد تخفیف در نشست کتاب ماه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به حوزه کتاب و کتابخوانی می‌توانند، جهت شرکت در این برنامه به آدرس: میدان المپیک، شهرک گلستان، بلوار گلها، یاس ششم، مجموعه فرهنگی اجتماعی امام علی (ع) مراجعه کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۴۴۱۴۳۷۷۷ تماس حاصل نمایند.
http://www.taghribnews.com/vdca0une049nmo1.k5k4.html
مرجع : ایکنا
نام شما
آدرس ايميل شما