تاریخ انتشار۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۷
کد مطلب : 350821
شبکه صهیونیستی اعلام کرد؛

افشای جزئیات دیدار محرمانه نتانیاهو و السیسی

منابع صهیونیستی از دیدار محرمانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس و رئیس جمهوری مصر پرده برداشتند.
افشای جزئیات دیدار محرمانه نتانیاهو و السیسی
به گزارش خبرگزاری تقریب، شبکه چهاردهم تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل دو ماه پیش دیدار محرمانه‌ای با عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر داشته است.

این رسانه صهیونیستی به نقل از مقامات آمریکایی افزود نتانیاهو روز ۲۲ می به همراه شماری از مشاوران و نیروهای امنیتی به مصر رفت و چندین ساعت در این کشور اقامت داشت و در آخرین ساعات شب بازگشت، این سفر به صورت سری انجام شد.

این رسانه اعلام کرد: السیسی و نتانیاهو سیاست تعامل با غزه را بررسی کردند که شامل بازگشت تشکیلات خودگردان به این منطقه برای آتش بس و کاهش محاصره و تدابیری در خصوص زیرساخت‌ها و دستیابی به راه حلی برای مسئله اجساد نظامیان اسرائیلی که در اختیار حماس است و همچنین طرح صلح آمریکا(معامله قرن) است.

السیسی در این دیدار به نتانیاهو گفته است که راه حل اوضاع غزه تنها از طریق بازگشت تشکیلات خودگردان به این منطقه و مدیریت آن حتی به صورت تدریجی ممکن است.

بر اساس این گزارش، السیسی به نتانیاهو تاکید کرده است که اسرائیل و کشورهای عربی و جامعه بین المللی باید ابومازن را برای برعهده گرفتن مدیریت غزه تحت فشار قرار دهند.
http://www.taghribnews.com/vdcgxz9wqak9n74.rpra.html
مرجع : مشرق
نام شما
آدرس ايميل شما