>> برگزاری جشنواره تولیدات فضای مجازی با محوریت قرآن و عترت در آذربایجان‌غربی | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب : 348109
برای نخستین‌بار در کشور؛

برگزاری جشنواره تولیدات فضای مجازی با محوریت قرآن و عترت در آذربایجان‌غربی

مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان‌غربی از برگزاری جشنواره تولیدات و محصولات فضای مجازی با محوریت قرآن و عترت در استان خبر داد و گفت: این جشنواره برای نخستین بار در کشور به میزبانی آذربایجان‌غربی برگزار خواهد شد.
برگزاری جشنواره تولیدات فضای مجازی با محوریت قرآن و عترت در آذربایجان‌غربی
به گزارش خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین اباذر بیگی، مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان‌غربی با بیان اینکه  جشنواره تولیدات و محصولات فضای مجازی با محوریت قرآن و عترت برای نخستین‌بار در کشور به میزبانی آذربایجان‌غربی برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره که بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود با محوریت قرآن و عترت در رشته‌های پویا‌نمایی، اپلیکیشن، بازی، اینفوگرافی و نشریات الکترونیک است.

حجت‌الاسلام والمسلمین بیگی همچنین از فعالیت یک هزار و ۲۵۰ کانون فرهنگی هنری در استان خبر داد و افزود: در ابتدای سال ۹۶ تعداد ۹۰۰ کانون فرهنگی هنری در استان فعالیت داشتند که این رقم اکنون به ۱ هزار و ۲۵۰ کانون رسیده است.

وی در خصوص برگزاری طرح اجرای اوقات فراغت در کانون های مساجد نیز خاطرنشان کرد: سال گذشته به دلیل استقبال بیش از ۷۰ هزار نوجوان و جوان از برنامه های اوقات فراغت کانونها، کانون مساجد آذربایجان‌غربی سومین استان برتر مجری طرح اوقات فراغت در کشور شد.
http://www.taghribnews.com/vdccx4q1o2bq0s8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما