>> حمله پهپادی و توپخانه‌ای انصارالله به پایگاه‌های متجاوزان در غرب و شمال یمن | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱
کد مطلب : 340366

حمله پهپادی و توپخانه‌ای انصارالله به پایگاه‌های متجاوزان در غرب و شمال یمن

یگان پهپادی و توپخانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پایگاه‌های نیروهای متجاوز در ساحل غربی این کشور را هدف حملات خود قرار دادند.
حمله پهپادی و توپخانه‌ای انصارالله به پایگاه‌های متجاوزان در غرب و شمال یمن
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از شبکه المسیرة، یک منبع نظامی انصارالله گفت، یگان پهپادی یمن عصر یکشنبه مراکز تجمع و پایگاه‌های نیروهای دشمن در ساحل غربی را شناسایی کرده و حملاتی را علیه آنها انجام داد.
پیشتر یگان پهپادی یمن تصاویری را از عملیات شناسایی خود در ساحل غربی منتشر کرده بود.
از سوی دیگر در جبهه شمالی نیز یگان توپخانه ارتش یمن با موشک‌های کاتوشا پایگاه‌ها نیروهای متجاوز سعودی در جیزان عربستان را هدف قرار داد. همچنین ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مراکز تجمع سربازان عربستانی و مزدوران آنها و نیز انبار مهماتشان در جیزان و شمال صحرای میدی را هدف آتش توپخانه خود قرار دادند.
این منبع از ارائه توضیحات بیشتر درباره این حملات خودداری کرد.
علاوه بر این ۱۰ تن از مزدوران ارتش عربستان در نزدیکی مرزهای یمن هدف تک‌تیراندازهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قرار گرفتند.
همچنین توپخانه ارتش یمن عصر یکشنبه بارها مراکز تجمع و استحکامات نیروهای ارتش عربستان و مزدوران آنها در نزدیکی شهر عسیر عربستان را با موشک‌های کاتوشا و خمپاره هدف قرار دادند که در اثر آن یک خودروی زرهی آنها منهدم شده و نیروهای داخل آن کشته شدند.
​مدتهاست که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به تداوم تجاوز نظامیان سعودی به کشورشان و کشتار مردم و تخریب زیرساخت‌های آنها، مواضع نظامیان سعودی را در عمق خاک عربستان هدف قرار می‌دهند و تاکنون در چندین نوبت با موشک‌های دوربرد خود، سعودی‌ها را غافلگیر کرده‌اند.
 
http://www.taghribnews.com/vdcjmyetmuqextz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما