کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

یورش وحشیانه صهیونیست‌ها به کرانه باختری/شهادت یک فلسطینی دیگر به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

3 تير 1397 ساعت 11:12

​به دنبال یورش وحشیانه نظامیان صهیونیست به شهرک «حوسان» واقع در کرانه باختری، درگیری شدیدی میان آنها با جوانان فلسطینی درگرفت.


به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی همچنان ادامه دارد،در ادامه این اقدامات،نظامیان صهیونیست به شهرک حوسان در کرانه باختری یورش بردند.

در این حمله درگیری شدیدی میان نظامیان صهیونیست و جوانان فلسطینی درگرفت، صهیونیستها در این درگیری از گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی علیه فلسطینیان استفاده کردند.

همچنین از فلسطین خبر می رسد، «اسامه خلیل ابوخاطر» معترض فلسطینی که به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در جریان تظاهرات روز جمعه با عنوان «وفاداری به مجروحان» در غزه به شدت مجروح شده بود، به شهادت رسید.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که از آغاز تظاهرات های حق بازگشت فلسطینیان در تاریخ ۳۰ مارس تاکنون، دست کم ۱۳۱ شهروند فلسطینی شهید و نزدیک به ۱۵ هزار نفر زخمی یا در اثر گاز اشک آور مسموم شده اند.

از سوی دیگر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی شب گذشته به کرانه باختری یورش بردند، در جریان این عملیات نظامیان صهیونیست در کرانه باختری دست کم ۸ فلسطینی بازداشت شدند.


کد مطلب: 338659

آدرس مطلب :
http://www.taghribnews.com/fa/news/338659/یورش-وحشیانه-صهیونیست-ها-کرانه-باختری-شهادت-یک-فلسطینی-دیگر-ضرب-گلوله-نظامیان-صهیونیست

خبرگزاری تقریب (TNA)
  http://www.taghribnews.com