تاریخ انتشار۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵
کد مطلب : 333945

عزالدین قسام و سرایاالقدس مسئولیت حمله به پایگاه‌های اسرائیل را برعهده گرفتند

گردان‌های عزالدین قسام و سرایا القدس مسئولیت حمله موشکی و راکتی به پایگاه‌های رژیم صهیونیستی در اطراف نوار غزه را برعهده گرفتند.
عزالدین قسام و سرایاالقدس مسئولیت حمله به پایگاه‌های اسرائیل را برعهده گرفتند
به گزارش "تنا"،صفحه رسمی گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار بیانیه مشترکی اعلام کرد: "گردان‌های عزالدین قسام" و "سرایا القدس" مسئولیت حمله موشکی به مواضع و پایگاه‌های ارتش اسرائیل در اطراف نوار غزه را برعهده گرفتند.
این دو گروه مقاومت در این بیانیه ضمن پذیرفتن مسئولیت حمله موشکی و راکتی به مواضع ارتش اسرائیل تصریح کردند: به دشمن اشغالگر اجازه ترسیم معادلات جدید خود در منطقه را نخواهیم داد و هر حمله‌ای را با حمله‌ای متقابل پاسخ می دهیم.
در این بیانیه خاطرنشان شده است که این حمله در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و همچنین حملات هوایی و توپخانه‌ای این رژیم به مواضع مقاومت و مناطق مسکونی در این منطقه بوده است.
این دو گروه مقاومت با تاکید بر این که رژیم صهیونیستی آغازگر این حملات بوده و تمامی حملات مقاومت تنها پاسخی بر این تجاوزات بوده اضافه کردند در این حمله ده فروند موشک و راکت به سوی مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در حوالی غزه پرتاب شده است.
http://www.taghribnews.com/vdceex8xnjh8xoi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما