تاریخ انتشار۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب : 318893
​تجمع علمای مسلمان لبنان:

آمریکا دیگر قدرت برتر جهان نیست/ باید با پروژه صهیونیستی آمریکایی مقابله شود

تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه هفتگی خود تأکید کرد: آمریکا تلاش می کند که دولت خود را به اتاق عملیات جنگی تبدیل کند و در این راه با تمامی دشمنان ارزش های انسانی شرکت کننده در جنگ های منطقه همراه شده است.
آمریکا دیگر قدرت برتر جهان نیست/ باید با پروژه صهیونیستی آمریکایی مقابله شود
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، تجمع علمای مسلمان لبنان در بیانیه هفتگی خود گفت: آمریکا تلاش می کند که دولت را خود به اتاق عملیات جنگی تبدیل کند و در این راه با تمامی دشمنان ارزش های انسانی و شرکت کننده در جنگ های منطقه همراه شده است.
 
این تجمع با اشاره به اینکه ترامپ می خواهد جهان را به یک جنگ جهانی بکشاند و با منافع صهیونیستی همراه شود، افزود: جهان تغییر کرده است و آمریکا دیگر قدرت اول نیست که جهان را اداره می کند؛ بلکه رقیب قدرتمندی همچون روسیه دارد که در برابر فشار های آمریکا ایستاده است و می گوید که در برابر هرگونه تجاوز آمریکا به روسیه یا هم پیمانان آن، ساکت نخواهد نشست.
 
تجمع علمای مسلمان لبنان خواستار مقابله در برابر پروژه آمریکایی صهیونیستی، مقاومت در برابر آن و شکست آن و بی توجهی به تهدیدات آمریکا شد و تاکید کرد: در صورتی که آمریکا به فکر توطئه جنون آمیز بیافتد باید برای مقابله با آن آماده شد.
 
این تجمع به گردان های عزّ الدین قسام به خاطر پاسخ کوبنده به ارتش رژیم صهیونیستی درود فرستاد و گفت: این تنها راه برای هشدار به دشمن و آزادی فلسطین است.
http://www.taghribnews.com/vdcjhoettuqevoz.fsfu.html
مرجع : حوزه نیوز
نام شما
آدرس ايميل شما