تاریخ انتشار۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹
کد مطلب : 307575
نماینده جنبش حماس در تهران:

تحقق اهداف مقاومت در گرو وحدت ملت فلسطین است

نماینده جنبش حماس در تهران تأکید کرد: زمانی مقاومت به اهداف راهبردی خود دست می یابد که مردم فلسطین با وحدت خود مبتنی بر حفظ کرامت انسانی این اهداف را محقق سازند.
تحقق اهداف مقاومت در گرو وحدت ملت فلسطین است
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، دکتر خالد القدومی، نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، در هشتمین همایش بین المللی "غزه؛ نماد مقاومت" که عصر سه شنبه (3 بهمن) در تهران برگزار شد، در سخنانی تأکید کرد: مسیری که ما برای آزاد سازی کامل سرزمین فلسطین و اضمحلال رژیم صهیونیستی باید طی کنیم، تنها مقاومت است.
 
وی افزود: مقاومت با عبور از مرزهای فلسطین به صورت جریانی در میان همه مردم جهان درآمد و نیروهای تا بن دندان مسلح رژیم صهیونیستی خود را در مقابل جوانان مقاوم فلسطینی مشاهده کردند، و اینگونه بود که غزه به نماد مقاومت تبدیل شد.
 
القدومی تأکید کرد: قرار گرفتن آزادگان جهان و در رأس آنها جمهوری اسلامی ایران در کنار ملت فلسطین، نشانه دیگری از فراگیر شدن فرهنگ مقاومت است؛ همانطور که حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی بشارت دادند که ان شاء الله رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را به خود نخواهد دید.
 
نماینده حماس در تهران راه رسیدن به اهداف مقاومت را وحدت و آشتی ملی مردم فلسطین مبتنی بر کرامت انسانی آنان دانست و گفت: مسئولان مقاومت و تشکیلات خودگردان نیز باید هرچه سریعتر، از مذاکرات عبث و بیهوده خود کناره گیری کنند و بدانند که این راه به مقصد نخواهد رسید و هیچ سودی برای ملت فلسطین نخواهد داشت.
 
وی همچنین تأکید کرد: باید سریال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی که دشنه زهر آگینی بر پیکر قدس است، هرچه سریعتر نابود شود.
 
القدومی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: از جمهوری اسلامی ایران نیز که در آشکار و نهان، از مقاومت حمایت کرده و می کند نیز مجددا تشکر و قدردانی می کنم.
 
تهیه و تنظیم خبر: فرشته صدیقی
http://www.taghribnews.com/vdceff8xnjh87ni.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما