تاریخ انتشار۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۸
کد مطلب : 302737
در سال ۲۰۱۷ میلادی:

اسرائیل ۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را مصادره کرد

رژیم صهیونیستی در سال میلادی که گذشت۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را به اشغال در آورد،۵۰۰ ساختمان فلسطینی را تخریب کرد و مردم زیادی را آواره ساخت.
اسرائیل ۲۵۰۰ هکتار زمین فلسطینیان را مصادره کرد
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، رژیم صهیونیستی در سال 2017 میلادی 2 هزار و 5 هکتار از زمین فلسطینیان را به اشغال در آورده و 500 ساختمان و سازه مردم فلسطین را تخریب کرده است.

به گفته مرکز تحقیقات زمین فلسطین، صهیونیست‌ها همچنین در سال 2017 میلادی 8 واحد شهرک یهودی نشین جدید را ساخته‌اند، طبق گزارش این مرکز اسرائیل زمین‌های فلسطینیان را برای اهداف نظامی و ساختن واحد‌های شهرک‌نشینی برای یهودیان در کرانه باختری و شرق بیت المقدس به اشغال در آورده است.

به گفته مؤسسات حقوقی در سرزمین‌های اشغالی فعالیت شهرهای یهودی‌نشین در کرانه باختری و بیت المقدس در سال 2017 میلادی در مقایسه با سال‌های گذشته، افزایش داشته است.

جنبش «صلح» اعلام کرد که رژیم صهیونیستی ساختن 1 هزار و 982 خانه در سال 2015، 2 هزار و 629 خانه در سال 2016 را تأیید کرده است و این رقم در سال 2017 به 6 هزار و 500 خانه افزایش یافته است.

 در همین راستا وزیر ساختمان سازی اسرائیل نیز در 24 دسامبر اعلام کرده که قصد ساختن 300 هزار خانه جدید در شرق بیت المقدس برای یهودیان دارد.

در حالی که شهرک سازی رژیم صهیونیستی بزرگترین عامل بازدارنده صلح در سرزمین‌های اشغالی اعلام شده است، اسرائیل همچنان به مصادره زمین‌های مردم فلسطین، آواره سازی فلسطينيان و ساختن شهرک‌ها می‌پردازد.
 
http://www.taghribnews.com/vdcjt8etauqeyaz.fsfu.html
مرجع : حوزه
نام شما
آدرس ايميل شما