تاریخ انتشار۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
کد مطلب : 302707
​آیت الله قبلان:

بی توجهی به مصائب ملت مظلوم بحرین جایز نیست

رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان خطاب به رهبران کشورهای عربی و اسلامی گفت: بی توجهی به مصائب ملت مظلوم بحرین جایز نیست.
بی توجهی به مصائب ملت مظلوم بحرین جایز نیست
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، آیت الله شیخ عبدالامیر قبلان، رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان در پیامی به مناسبت فرارسیدن سال جدید میلادی، بر لزوم تصحیح روند سیاسی دولتمردان عرب و مسلمان و یاری مظلوم و مبارزه با ظلم و تروریسم تأکید کرد و افزود: رهبران جهان عرب و اسلام باید خونریزی را در یمن متوقف کنند و این ملت را از محاصره و قتل و بیماری بر اساس راه حل سیاسی نجات دهند و بدانند که بی توجهی به مصائب ملت مظلوم بحرین جایز نیست.
 
آیت الله قبلان اظهار داشت: رهبران کشورهای عربی و اسلامی باید به یاری ملت مظلوم و انتفاضه و مقاومت فلسطین بشتابند و بدانند تنها گذاشتن این ملت و تبدیل آن به شکاری راحت برای صهیونیست های متوحش حرام است.
 
این عالم لبنانی، قدس را پایتخت فلسطین خواند و تصریح کرد: قدس نمی تواند پایتخت رژیمی غاصب و استوار بر باطل و ظلم و شرارت باشد و هیچ دولتی حق ندارد مشروعیت این رژیم را بپذیرد چرا که ما صهیونیست ها را دشمن دین و انسان و وطن می دانیم و هرگونه همکاری و تعامل با این دشمن را شرعا حرام و مغایر با همه معیارهای دینی و اخلاقی و انسانی می شماریم.
 
http://www.taghribnews.com/vdcgzx9wuak9zu4.rpra.html
مرجع : رسا نیوز
نام شما
آدرس ايميل شما