تاریخ انتشار۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
کد مطلب : 295685

جشن میلاد پیامبر اکرم (ع) در یمن برگزار شد

دفتر انصار الله یمن در شهرستان شبام کوکبان استان المحویت، مراسم جشنی را به مناسبت نزدیک شدن ولادت حضرت محمد (ص) برگزار کرد.
جشن میلاد پیامبر اکرم (ع) در یمن برگزار شد
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، دفتر انصار الله یمن در شهرستان شبام کوکبان استان المحویت، مراسم جشنی را به مناسبت نزدیک شدن ولادت حضرت محمد (ص)، با حضور مسئولان، شیوخ و اهالی این شهر برگزار کرد.
 
عبد الله عباس الحمزی، استاندار شبام کوکبان، فرا رسیدن میلاد نبوی (ص) را تبریک گفت و اشاره کرد: این مناسبت همزمان با اوضاع بسیار سختی است که کشورمان برای سومین سال پیاپی با آن رو به رو است و این نتیجه تداوم تجاوز ظالمانه عربستان سعودی است که همه زندگی ما را هدف قرار داده است.
 
وی با اشاره به عظمت میلاد حضرت رسول اکرم (ص) افزود: ایشان برای هدایت، بشارت و هشدار آمدند و بشریت را از شرک و گمراهی نجات دادند و به سوی حق هدایت کردند.
 
الحمزی تاکید کرد: زنده نگه داشتن میلاد حضرت نبی اکرم (ع)، در واقع زنده نگه داشتن سنت نبوی و فرصتی است برای فراگیری درس عزت، بزرگی، بخشش، دوستی و صلح که پیامبر ما (ص) پیام آور آن بوده است.
 
وی از ملت یمن به خاطر برگزاری این مراسم بزرگ با وجود بزرگترین تجاوز وحشیانه خارجی که از ارتکاب وحشیانه ترین جنایت های جنگی باکی ندارد، تشکر کرد.
 
شایان ذکر است برگزاری این گونه مراسم ها پیام محکمی به کشور های جهان به ویژه کشور های متجاوز است که مضمون آن اقتدار و مقاومت یمنی ها در مقابله با تجاوز ظالمانه خواهد بود.
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcc4pqip2bqoe8.ala2.html
مرجع : حوزه نیوز
نام شما
آدرس ايميل شما