تاریخ انتشار۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : 290974
//ویژه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها//(41)

کار رسانه، انتقال درست حقایق از جمله حقیقت وحدت در اسلام است

تنا – اختصاصی
حجت الاسلام مصباحی مقدم با اشاره به تأکید اسلام و قرآن بر وحدت و تقریب بین مذاهب گفت:انقلاب ما انقلابی اسلامی است نه شیعی و اگر رسانه های ما این واقعیت را به خوبی منتقل کنند می توانند نقش مهمی در زمینه وحدت ایفا کنند.
کار رسانه، انتقال درست حقایق از جمله حقیقت وحدت در اسلام است
حجت الاسلام و المسلمین"غلامرضا مصباحی مقدم" رئیس سابق کمیسیون اقتصادی مجلس  ضمن حضور در غرفه خبرگزاری تقریب در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها  اظهار داشت: اصولا کار رسانه، رساندن حقایق به مخاطبان خودش است.

وی افزود: تقریب مذاهب اسلامی یک اصل اساسی در اسلام است و خداوند متعال هم می فرماید "و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا»

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی هم از آغاز بنیان گذاری، مبنا را جمع کردن بین برادران مسلمان قرار داده و هیچ گاه ادعا نکرده که انقلاب اسلامی انقلابی شیعی است، بلکه اعلام کرده انقلابی اسلامی است.

حجت الاسلام مصباحی مقدم خاطر نشان کرد: مجمع تقریب مذاهب اسلامی دائما در صدد این بوده که مجموعه علمای اسلام را از بلاد محتلف اسلامی گرد هم آورد؛ کار رسانه  انتقال این حقیقت است و اگر این واقعیتها را درست منتقل کنند، اثر بسیار مثبتی در ایجاد وحدت بین مسلمان خواهد داشت.

گفتگو و تنظیم:زهرا غلامی
http://www.taghribnews.com/vdciyuar5t1a332.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما