تاریخ انتشار۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب : 256748

رژیم صهیونیستی زمین های فلسطینی ها در جنوب نابلس را اشغال کرد/نظامیان صهیونیست 8 فلسطینی را دستگیر کردند

نظامیان رژیم صهیونیستی 3 هزارو 989 دونم (هر دونم 1000 متر مربع ) از اراضی روستای عصیره القبیله در جنوب نابلس در کرانه باختری را اشغال کردند.
رژیم صهیونیستی زمین های فلسطینی ها در جنوب نابلس را اشغال کرد/نظامیان صهیونیست 8 فلسطینی را دستگیر کردند
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، "غسان دغلس" مسئول پرونده شهرک سازی در شمال کرانه باختری گفت: نظامیان رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه با ارائه حکمی به اهالی عسیره القبیله اعلام کردند که 3 هزار و 989 دونم از اراضی فلسطینیان را تحت تسلط خود قرار دادند.

وی افزود: اراضی اشغال شده شامل مناطق المعوقات، لحف سلیمان، العقده، معوقات البریص، خلة النقر و الشقیق، الکروم و المعوقات السهیلة است که به بهانه امنیتی توسط نظامیان صهیونیست اشغال شد.

نیروهای رژیم صهیونیستی به بهانه های مختلف و از جمله نداشتن مجوز ساخت اقدام به تخریب ساختمان ها و منازل فلسطینیان می کنند که این اقدام آنان در راستای توسعه شهرک سازی های صهیونیستی است.

با آن که سازمان ملل در قطعنامه ای ادامه شهرک سازی توسط رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین را محکوم کرده و خواستار توقف آن شده است با این حال رژیم اشغالگر صهیونیستی به هیچ یک از قطعنامه های بین المللی پایبند نیست و به اشغال اراضی فلسطنیان و تخریب منازل آنها ادامه می دهد.

خبر دیگر اینکه،نظامیان رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه ضمن انهدام تأسیسات شهرک صنعتی رطعه واقع در جنوب غربی شهر جنین،8 فلسطینی را دستگیر و روانه زندان کردند.

منابع محلی گفتند که بلدوزرهای رژیم صهیونیستی مرغداری و ماشین آلات آن و کارگاه آهنگری در این شهرک را منهدم کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین  صبح امروز با یورش به چند شهر، شهرک و اردوگاه های در کرانه باختری چند خانه متعلق به فلسطینی ها را منهدم کردند.

هچنین نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به شهر نابلس و اردوگاه های بلاطه و عسکر در محله های شمالی این شهر از جمله خیابان عصیره، منطقه الجماعین و الجبل الشمالی مستقر شدند.

نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به شهرک حوسان در شهر بیت لحم در جنوب کرانه باختری و جست وجوی خانه به خانه با اهالی آن درگیر شدند که با مقاومت جوانان فلسطینی مواجه شدند.

این نظامیان با حمله به شهرک عزون در نزدیکی قلقیلیه در شمال کرانه باختری و شهرک بدو در شمال غربی قدس اشغالی چند فلسطینی را دستگیر کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین یکی از اعضای فعال حماس را در شهرک میثلون در نزدیکی شهر جنین در شمال کرانه باختری دستگیر کردند.
 
http://www.taghribnews.com/vdcjxme8ouqeiaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما