تاریخ انتشار۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : 254318

کشف اسنادی درباره عضو گیری تروریست ها

اسناد کشف شده پس از آزادی شرق حلب نشان می دهد، گروههای تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره ،دارای نظام سازمان یافته و طبقه بندی شده تربیت تروریست ها تا مرحله فرماندهی هستند.
کشف اسنادی درباره عضو گیری تروریست ها
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در یکی از اسناد کشف شده پس از آزادی شرق حلب، به دانشجویان پیشنهاد می شود در صورت قبول عضویت داوطلبانه، از شرایط خوب کاری، دریافتی زیاد و همچنین کمک های غیر نقدی برخوردار می شوند.
 
بر اساس اسناد و مدارک کشف شده، گروههای تروریستی داوطلبان جوان را از دیگر افراد گروه برای مدتی جدا کرده و به صورت منزوی آموزش های شرعی تحریف شده می دهند تا لقب شرعین بگیرند.
 
این افراد، همچنین باید دوره اصول جهاد مورد نظر تروریست ها و ساختار داخلی گروههای خود را سپری کنند و پس از کسب موفقیت و سنجش وفاداری، وظایف عملیاتی را عهده دار می شوند.
 
اسپوتنیک افزوده است: سپس داوطلبان نوآموخته را با جوانان دیگر گروههای آموزش دیده در مناطق مختلف آشنا می کنند تا سرگذشت اعضای بازداشت شده سازمان های تروریستی را برای هم شرح دهند.
 
براساس برنامه ریزی های انجام شده، هدف از این اقدام گروهک های تروریستی، ایجاد وحشت از شکنجه و زندان های مخوف است تا امکان هر گونه سرپیچی اعضا از اجرای فرامین و همچنین فکر فرار از بین برود و مجبور شوند تا زمانی که زنده هستند به عضویت گروههای تروریستی ادامه دهند.
 
 
http://www.taghribnews.com/vdca6ynua49nme1.k5k4.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما