تاریخ انتشار۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب : 252160

ممانعت رژیم صهیونیستی از برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه تجوید و اذان

نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی از برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه تجوید و اذان که قرار بود روز شنبه در قدس اشغالی برگزار شود، ممانعت به عمل آوردند.
ممانعت رژیم صهیونیستی از برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه تجوید و اذان
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، "حاتم عبدالقادر" رئیس هیأت امنای جمعیت فرهنگی اجتماعی الرازی در یک گفتگوی مطبوعاتی اظهار داشت که نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی از برگزاری این مراسم به بهانه ارتباط آن با اعتراضات صورت گرفته علیه قانون منع پخش اذان، جلوگیری کرده است و حال آنکه این اقدام رژیم صهیونیستی نشانه نادانی و ضعف کسانی است که این تصمیم را گرفته اند، چرا که این مراسم یک مسابقه فرهنگی است و هیچ ارتباطی با سیاست ندارد.

عبدالقادر با اشاره به اینکه این مسابقه هر سال در مدارس قدس برگزار می شود، گفت: اسرائیلیها سعی دارند با به کارگیری سیاست از کلیه فعالیتهای دینی، فرهنگی و اجتماعی  اقتصادی در شهر قدس جلوگیری کنند و این اقدام هم جزئی از سیاست دهان های بسته در شهر قدس است.

شایان ذکر است که جمعیت فرهنگی اجتماعی الرزای و هیأت مرابطین قدس(نگهبانان مسجد الاقصی) برای برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه تجوید و اذان که سال گذشته در مدارس قدس و با عنوان"مناره های ما را ساکت نکنید" برگزار شد، فراخوان داده بودند.

ترجمه: زهرا غلامی
 
 
 
http://www.taghribnews.com/vdcd9x0xzyt0kf6.2a2y.html
مرجع : وکالة قدس نت
نام شما
آدرس ايميل شما