تاریخ انتشار۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب : 249344

شرکت همه گروه‌های مقاومت اسلامی در عملیات آزادسازی موصل

سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء عراق با هشدار به آمریکا درباره تلاش برای تسلط بر موصل گفت: همه گروه‌های مقاومت اسلامی در عملیات موصل شرکت می‌کنند.
شرکت همه گروه‌های مقاومت اسلامی در عملیات آزادسازی موصل
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، «سید هاشم الموسوی»سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء عراق با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد که همه گروه‌های مقاومت اسلامی در عملیات آزادسازی موصل شرکت می‌کنند.
 
وی محور اصلی عملیات بزرگ آزادسازی موصل را از سمت جنوب اعلام و آن را مهم‌تر و سخت‌تر از سایر محورها در جهت نفوذ به صفوف تروریست‌های داعشی توصیف کرد.
 
الموسوی در این باره افزود: تسلط بر این محور، باعث قطع امدادرسانی و ارتباط بین تروریست‌های مستقر در عراق و سوریه خواهد شد.
 
سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین با اشاره به موضع‌گیری بیگانگان درمورد این عملیات مهم بیان کرد که تهدید‌های گروه‌های تروریستی و دولت ترکیه ما را در رسیدن به اهدافمان سُست نخواهد کرد.
 
الموسوی با بیان اینکه توطئه آمریکایی‌ها پایانی ندارد، تاکید کرد: ما آن‌ها را از بمباران‌های به اصطلاح اشتباهی برحذر می‌داریم و اجازه نمی‌دهیم موصل به یک منطقه حفاظت شده برای تروریست‌های تکفیری داعش تبدیل شود.
 
وی اضافه کرد: موصل یک شهر عراقی است و به غریبه‌ها و نفوذی‌های دشمن اجازه نمی‌دهیم که به بهانه مبارزه با تروریسم، آن را زیر سلطه خود در آورند.
 
سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء در بخش دیگری از این بیانیه، هرگونه ارتباط افراد قومیت گرا که فریاد انتقام جویانه سر داده‌اند با رزمندگان تحت فرماندهی سازمان بسیج مردمی (الحشد الشعبی) در عملیات مذکور را رد کرد.
 
الموسوی در پایان خاطرنشان ساخت: عملیات ما برای تحقق اهداف میدانی آغاز شده که شعار آن نیز «وطن برای همه» است.
 
http://www.taghribnews.com/vdcdon0xoyt0os6.2a2y.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما