تاریخ انتشار۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۲
کد مطلب : 234490

گوشت های وارداتی از اسرائیل در سفره عربهای جنوب خلیج فارس

توطئه واردات گوشت اسرائيلي به کشورهاي عرب حوزه خليج فارس با همکاري امارات فاش شد.
گوشت های وارداتی از اسرائیل در سفره عربهای جنوب خلیج فارس
به گزارش شبکه العالم به نقل از روزنامه کويتي القبس يک فروند کشتي بزرگ به نام ميسورا حامل گوسفند متعلق به يک شرکت اردني درکويت، از بندر ايلات درسرزمينهاي اشغالي فلسطين، وارد الشويخ کویت شد.

این روزنامه افزود با اشاره به توقف سه روزه کشتي ميسورا در سرزمين هاي اشغالي با چاپ گزارشي مصور اين سئوال را مطرح کرد که آيا اين کشتي حامل گاو و گوسفندان اسرائيلي به مقصد کويت مجوز اسرائيلي محموله را به مجوز اردني تغيير داده و آيا گوشتهاي اسرائيلي در سفره هاي افطار ماه رمضان مردم خواهد بود؟!

از سوی دیگر پايگاه معروف انگليسي ميدل ايست آ‌ي هم در گزارشی نوشت شيخ منصور بن زائد، معاون نخست وزير امارات و وزيرامور رياست، مالک شرکتي است که گوشت گاو را به تل آويو می برد و باوجود نبود روابط رسمي بين ابوظبي و تل آويو، مخفيانه در صادرات چارپايان به بازار اسرائيل و واردات گوشت از اسرائيل فعاليت مي کند.

ميدل ايست آي همچنین نوشت، 40 درصد سهام شرکت مستقبل الامارات از آن شيخ منصور است. شرکت مسقبل الامارت، يک شرکت مواد غذايي است که معامله هاي بزرگ و پيچيده تجاري با شريک اسرائيلي خود که با پسر آريل شارون، نخست وزير سابق اسرائيل در ارتباط است، برقرار کرده است.
http://www.taghribnews.com/vdcjhxe8yuqetxz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما