تاریخ انتشار۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب : 232193

اظهار نظر فعال رسانه ای درباره تغییر جدید در کابینه نتانیاهو

بازگشت آویدگور لیبرمن ، سیاستمدار تندرو صهیونیست به کابینه بنیامین نتانیاهو ، نهایت دیوانگی است.
اظهار نظر فعال رسانه ای درباره تغییر جدید در کابینه نتانیاهو
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از الجزیره، "آکیوا الدار" ستون نویس پایگاه اینترنتی المانیتور، اقدام نتانیاهو را در بازگرداندن لیبرمن به کابینه خود نهایت دیوانگی خواند و گفت: لیبرمن وزیر خارجه بود که از کابینه کنار رفت و حالا وزارت دفاع را در اختیار گرفته است و برای نخست وزیری آماده می شود. از این رژیم بیش از این نمی توان انتظار داشت.
 
نتانیاهو لیبرمن را در پی کناره گیری موشه یعلون، وزیر دفاع به این مقام منصوب کرد. یعلون گفته بود به نخست وزیر ایمان ندارد.
 
الدار گفت: لیبرمن اگر بخواهد نخست وزیر بشود باید در مقام وزیر دفاع کار کرده باشد و این یکی از پیش زمینه های نخست وزیری است.
 
ستون نویس المانیتور گفت: این چیزی را عوض نمی کند، زیرا اصلا فرآیند صلحی وجود ندارد که لیبرمن بخواهد به آن اعتقاد داشته باشد. مشکلی که ما در اسرائیل با لیبرمن داریم رابطه بین اکثریت یهود با اقلیت عرب و نیز با گروه های چپ گرا است . لیبرمن می گوید باید سر فلسطینی هایی را که به اسرائیل وفادار نیستند برید. 
 
لیبرمن از جمله صهیونیست های تندرو به شمار می آید که هیچ اعتقادی به گفتگوهای به اصطلاح سازش با فلسطینی ها ندارد.   
 
وی همچنین از جمله صهیونیست هایی است که در شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری (اشغالی) زندگی می کند و با وجود او مشکل شهرک ها هیچ گاه برطرف نخواهد شد.
 
الدار گفت:  زندگی کردن در شهرک (اشغالی) خلاف قوانین بین المللی است اما لیبرمن به این قانون شکنی هم توجهی ندارد. او مجبور است از آمریکایی ها بخواهد اطلاعات جاسوسی در اختیارش بگذارند، در غیر این صورت و بدون در اختیار داشتن اطلاعات جاسوسی آمریکایی ها شکست می خورد.
http://www.taghribnews.com/vdchwinix23nxzd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما