تاریخ انتشار۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : 224800
فرمانده کل سپاه پاسداران:

برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ضرورت ماندن در راه انقلاب و درک اهداف آن روز به روز بیشتر می شود، گفت: برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند و این ضرورتی است که ادامه دارد و تحقق آن با گذشت زمان سخت تر می شود.
برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در نخستین همایش هم اندیشی همسران شهدای مدافع حرم تشکیل حکومت اسلامی و در حاکمیت قرار گرفتن اسلام را هدف نهایی همه شهدا از ائمه معصومین(ع) تاکنون عنوان کرد و افزود: دفاع حضرت زهرا(س) از ولایت در واقع دفاع از اسلام بود و امروز نیز شاهدیم که وصیتنامه های شهدا مملو از توصیه به حفظ اسلام، پشتیبانی از امام و ولی فقیه و حفظ و حراست از انقلاب اسلامی است.
 
سرلشکر جعفری گفت: در سال های دفاع مقدس هرچند دشمنان با بهانه های واهی ایران اسلامی را مورد تجاوز قرار دادند، اما هدف اصلی آنها جلوگیری از توسعه و گسترش انقلاب اسلامی در جهان بود و این تقابل تا به امروز نیز ادامه دارد.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ماهیت تهدیدات نظام سلطه و استکبار بر علیه انقلاب اسلامی معطوف به حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شده است، افزود: بحمدالله امروز تهدیدات نظامی و حتی امنیتی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به فرصت تبدیل و منجر به توسعه گفتمان انقلاب اسلامی در جهان شده است.
 
سرلشکر جعفری ادامه داد: امروز هدف دشمنان از تقابل با جبهه مقاومت نیز محدود کردن انقلاب اسلامی و جلوگیری از گسترش آن است که به یاری خدا این تهدید هم در حال تبدیل شدن به فرصت است.
 
وی با تاکید بر اینکه ضرورت ماندن در راه انقلاب و درک اهداف آن روز به روز بیشتر می شود گفت: برای حفظ و توسعه گفتمان انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند و این ضرورتی است که ادامه داشته و تحقق آن با گذشت زمان سخت تر می شود.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران، نقش همسران شهدا را در حرکت مجاهدان راه خدا تعیین کننده و اساسی برشمرد و افزود: شهدای ما در وصیتنامه ها، خود را مدیون فداکاری، ایثار و گذشت همسرانشان می دانند و این از افتخارات همسران شهداست که برای حفظ، استمرار و تعمیق این راه نورانی تلاش می کنند.
 
سرلشکر جعفری با تاکید بر اینکه دشمنان باورها و اعتقادات ملت ایران را هدف قرار داده اند، گفت: در این شرایط جامعه ما نیاز به توسعه و عمق بخشی فرهنگ ایثار، ازخودگذشتگی و شهادت دارد و همسران شهدا می توانند در تبیین این ویژگی های تعالی بخش نقش ارزنده ای ایفا کنند.
http://www.taghribnews.com/vdcdzo0xzyt0xj6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما