تاریخ انتشار۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۲
کد مطلب : 211404

رادیو اربعین در آستانه راه اندازی

همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی (ع) و به منظور پوشش اخبار و اطلاعات حضور گسترده زائران حسینی، رادیو اربعین با اهتمام معاونت صدای رسانه ملی راه اندازی می شود.
رادیو اربعین در آستانه راه اندازی
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، پیاده روی اربعین حسینی (ع) یکی از بزرگترین اجتماعات علاقه مندان و شیفتگان حسینی (ع) است که مسلمانان و حتی دیگر ادیان در این راهپیمایی که از نجف تا کربلا انجام می شود شرکت می کنند و هر ساله رسانه ها این بزرگ‌ترین تجمع انسانی دنیا را ثبت و ضبط می کنند.
 
با توجه به اهمیت و گستردگی این مراسم معنوی، معاونت صدای رسانه ملی شبکه رادیویی جدیدی را با نام رادیو اربعین راه اندازی نموده است که در آستانه اربعین حسینی آغاز به کار می کند و ضمن پوشش پیاده روی زائران حسینی، از زوایای مختلف به ثبت و ضبط رویدادهای این اجتماع بزرگ می‌پردازد.
 
 ارسال گزارش هایی از این مراسم باشکوه، گفت و گو با عزاداران حسینی (ع) و انعکاس حال و هوای آنان، روایت واقعه بزرگ عاشورا برای شنوندگان و ارائه آخرین اقدامات دستگاهها و نهادهای خدمت رسان از جمله محورهای مورد توجه رادیو اربعین خواهد بود.
 
این رادیو از 23 آبان ماه تا 13 آذر ماه بر روی موج اف ام ردیف 5/95 مگاهرتز در تهران و استان های مرزی کشور و همچنین بر روی DVBT برای مخاطبان کل کشور و روی اپلیکیشن موبایل برای مخاطبان در اقصی نقاط دنیا پخش خواهد شد.
 
http://www.taghribnews.com/vdcjyve8xuqevxz.fsfu.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما