تاریخ انتشار۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : 210986
حماس:

مردم فلسطین با حفظ وحدت در برابر صهيونيست ها مقاومت کرده اند

یکی از رهبران جنبش حماس تأکید کرد: فلسطينيان با انتفاضه قدس، راه خون و مقاومت را انتخاب کرده اند و در راه خود ثابت قدم هستند.
مردم فلسطین با حفظ وحدت در برابر صهيونيست ها مقاومت کرده اند
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، مشير المصری گفت: فلسطينيان با حفظ وحدت در برابر صهيونيست ها ايستادگی کرده اند و راه و هدف تمامي آنها يکي است؛ مردم فلسطين از همان ابتدای انتفاضه تصميم خود را گرفته اند و قصد عقب نشيني ندارند.

 وی ادامه داد: انتفاضه در قيد زمان محدود نمي شود، هيچ قدرت منطقه اي و جهاني نمي تواند قيام فلسطينيان را محدود کند، مردم فلسطين با تقديم شهدا هزينه سنگيني بابت قيام خود پرداخته اند؛ آنها به جهاد در راه خدا عشق مي ورزند، علاقه فلسطينيان به جهاد غيرقابل توصيف است.

المصری با اشاره به اینکه، بيشتر شهداي انتفاضه از جوانان هستند؛ گفت: انتفاضه، صهيونيست ها را با وحشت بي سابقه اي مواجه کرده است و آنها از کشته شدن به دست فلسطينيان به شدت واهمه دارد.

این رهبر حماس با بیان اینکه، قيام فلسطينيان در الخليل از ديگر شهرها گسترده تر است، ادامه داد: مردم الخليل زمينه ساز گسترش انتفاضه شده اند و این شهر پايتخت انتفاضه تبديل شده است.

وی تأکید کرد: صهيونيست ها بايد دست از حملات خود به مسجد الاقصي بردارند؛ انتفاضه قدس کامل کننده انتفاضه هاي قبلي بوده و مرحله جديدي از قيام فلسطينيان است.

المصری خاطرنشان کرد: اسرائيل از تمامي توان و امکانات خود براي مبارزه با انتفاضه بهره می گیرد، ده ها هزارنفر از نظاميان صهيونيست به حال آماده باش در آمده اند و هدف آنها متوقف کردن و محدود ساختن انتفاضه است، اما با این وجود در برابر انتفاضه شکست خوردند.


 
http://www.taghribnews.com/vdcdjz0x9yt0fn6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما