تاریخ انتشار۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب : 202475
خطیب مسجدالاقصی:

پیامد به آتش کشیدن مسجدالاقصی همچنان ادامه دارد

خطیب مسجدالاقصی با اشاره به ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی به مسجدالأقصی تاکید کرد: پیامدهای به آتش کشیدن مسجد الاقصی از 46 سال پیش تاکنون همچنان ادامه دارد.
پیامد به آتش کشیدن مسجدالاقصی همچنان ادامه دارد
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شیخ "عکرمه صبری" تصریح کرد: ما در مورد تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه شهر بیت المقدس و فلسطینیان ساکن آن به شدت نگران هستیم.

وی افزود: فرا رسیدن چهل و ششمین سالروز به آتش کشیده شدن مسجد الاقصی به دست یهودیان تندرو در شرایط رقت بار کنونی بیت المقدس و حمایت نکردن طرف های عربی و بین المللی از این مکان مقدس، ناراحت کننده است.

وی افزود: به آتش کشیدن مسجدالاقصی سرآغاز تجاوزاتی از جنس دیگر بود و طی چهارسال گذشته دشمن صهیونیستی می کوشد تا شرایط جدیدی را در مسجد الاقصی رقم بزند.

خطیب مسجدالأقصی خاطرنشان ساخت: کشمکش های داخلی در بین امت های عربی و اسلامی، به نفع رژیم اشغالگر قدس است؛ این کشمکش ها موجب سرگرم شدن امت ها به مشکلات داخلی شان شده است و به مسائل مربوط به  مسجد الاقصی توجهی نمی کنند.

وی یادآور شد: غافل نگه داشتن اعراب و مسلمانان از رخدادهای شهر قدس و قبله گاه نخست مسلمانان یک توطئه صهیونیستی بین المللی است.

روز گذشته،چهل و ششمین سالروز به آتش کشیده شدن مسجدالأقصی بود؛ یک یهودی تندرو به نام "دینس مایکل" در 21 آگوست سال 1969 با یورش به مسجد مبارک الاقصی آن را به آتش کشید که در پی این جنایت خسارت های سنگینی به این مکان مقدس وارد شد.
http://www.taghribnews.com/vdchqinim23nvkd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما