تاریخ انتشار۷ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : 196435

افطار کودکان جنگ زده فلسطینی بر روی خرابه های جنگ غزه

باشگاه "خبرنگاران کوچک" نوار غزه شنبه شب گذشته مراسم افطار دسته جمعی و جنگ شادی برای 150 کودک آسیب دیده در جنگ اخیر رژیم صهیونیستی علیه غزه برگزار کرد.
افطار کودکان جنگ زده فلسطینی بر روی خرابه های جنگ غزه
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، کودکان جنگ زده فلسطینی در این مراسم افطار، غذای خود را بر روی خرابه های منازل تخریب شده در محله شجاعیه واقع در شرق شهر غزه صرف کردند.

"غسان رضوان" رئیس این باشگاه غیردولتی فلسطینی در این مراسم تاکید کرد:هدف از برگزاری این مراسم افطار، نشاندن گل لبخند بر روی لب های کودکان آسیب دیده در جنگ غزه است.

وی افزود: کودکان غزه پس از جنگ اخیر رژیم صهیونیستی که آسیب های مستقیم جسمی و روانی به آنها وارد کرد، اکنون نفس راحتی می کشند.

رضوان تصریح کرد: با وجود تمام شرایط مادی دشوار، کودکان غزه باید شادی کنند؛ آنها امروز در میان خرابه ها، بازی و شادی می کنند تا این پیام را به جهانیان برسانند که به دنبال تحقق رویای خود در داشتن زندگی بهتر هستند.

در ادامه این مراسم افطار، جنگ شادی برای کودکان جنگ زده فلسطینی برگزار شد و با اجرای برخی بازی ها و برنامه های هنری برای شاد کردن دل کودکان غزه، هدایایی میان آنها توزیع شد.

باشگاه "خبرنگاران کوچک" در سال 1997 تاسیس شد و سعی در کمک به رشد استعدادهای رسانه ای و شاد کردن دل کودکان و به ویژه آسیب دیدگان از تجاوزات رژیم صهیونیستی را دارد.

این باشگاه فلسطینی چندین سفر خارجی به مقصد کشورهای عربی و اروپایی از جمله، فرانسه، اتریش، بحرین و قطر برگزار کرده و تعدادی از کودکان جنگ زده غزه را به این سفرها برده است.
http://www.taghribnews.com/vdcfmvdytw6d1ja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما