تاریخ انتشار۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : 194811

قدردانی عمارحکیم از ایران برای حمایت از بسیج مردمی عراق

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق رزمندگان این کشور را به پایداری بیشتر در مقابل داعش فراخواند و گفت: ما در راه حق و عدالت و انصاف می جنگیم.
قدردانی عمارحکیم از ایران برای حمایت از بسیج مردمی عراق
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، "سید عمار حکیم" رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق شنبه در همایش "تکریم شهدای بسیج مردمی در بغداد رزمندگان را به ثبات و ایستادگی در برابر دشمن دعوت کرد.

وی با بیان اینکه، گزینه ای جز ایستادگی در برابر داعش نداریم، گفت: مبارزه ما برای انتقام گیری نیست، بلکه ما در راه حق و عدالت و انصاف و  دفاع از مردم می جنگیم.

وی با اشاره به فراخوان آیت الله سیستانی مبنی بر یکپارچگی زیر پرچم عراق، تصریح کرد: دفاع از بسیج مردمی، یک ضرورت ملی بزرگ است و از مرجعیت تقلید و جمهوری اسلامی ایران که در این زمینه مشورت جدی ارائه می دهد، قدردانی می کنیم.

حکیم تصریح کرد: بسیج مردمی به دلیل قداست فتوای جهاد، مقدس است و تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا اشتباهی از این نهاد، سر نزد.

وی ساکنان مناطق اشغال شده را به مشارکت در عملیات آزادسازی و دولت را به تأمین نیازهای خانواده های مبارزان فراخواند.

عمار حکیم با تأکید به ضرورت اهتمام به خانواده های شهدا و مجروحان، افزود: مبارزان نمی توانند بدون توجه به سرنوشت خانواده هایشان به جنگ با داعش بروند و دولت باید خیال این نیروها را راحت کند.
 
http://www.taghribnews.com/vdcb8ab88rhb9wp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما