تاریخ انتشار۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱:۲۹
کد مطلب : 568002
حجت‌الاسلام سیفی‌نژاد در گفت‌وگو با تقریب:

قومیت‌های مختلف ایران اسلامی به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند

رئیس تبلیغات اسلامی تکاب گفت: خوشبختانه در کشورمان قومیت‌های مختلف در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند و هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند مگر اینکه از بیرون، تحریکاتی از سوی دشمن صورت گیرد.
قومیت‌های مختلف ایران اسلامی به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کنند
حجت‌الاسلام خداداد سیفی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره به اینکه بیشترین دلیل اختلافات بین مذاهب و قومیت‌ها، دخالت بیگانگان در امورات آنها است اظهار داشت: آنها اختلافاتی در کشورهای اسلامی به راه انداخته و خود مشغول حکومت می‌شوند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در کشورمان قومیت‌های مختلف در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند و هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند مگر اینکه از بیرون، تحریکاتی از سوی دشمن صورت گیرد.

رئیس تبلیغات اسلامی تکاب گفت: در زمان ایجاد تفرقه و اختلاف میان قومیت‌ها نیز از روی دلسوزی برای قومیت‌ها اقدام نمی‌کنند و تنها می‌خواهند از این فرصت برای مطامع شوم خود استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در واقع با اختلاف‌انگیزی علیه قومیت‌ها، هزینه کمتر و بهره‌برداری بیشتری می‌برند.

حجت‌الاسلام سیفی‌نژاد در ادامه با اشاره به اینکه استکبار جهانی روی ضعف ملل اسلامی کار می‌کند تا میان آنها تفرقه ایجاد کند گفت: متأسفانه در این سو نیز برای ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه و دشمن‌شناسی، بودجه‌ای وجود ندارد برای مثال بودجه فرهنگی در این شهرستان صفر است و پولی اختصاص نمی‌یابد.

وی تصریح کرد: بی شک با عدم اختصاص بودجه تنها می‌توان بخشی از کارها را با استفاده از ظرفیت متدینان و هیئت‌های مذهبی و خیران پیش برد و همچنین نباید برای گرفتن نتیجه درست، دست به "آمارسازی"زد و باید واقعیت‌ها را بازگو کرد چون آمارهای کاذب انسان را به اشتباه می‌اندازد.

رئیس تبلیغات اسلامی تکاب با اشاره به اینکه راه مقابله با نظام سلطه این است که در نظام اسلامی، صادقانه و درست کار کنند گفت: باید در گزینش نیروها دقت کرد برای مثال هم‌اینک نیروهای انقلابی بر سر کار نیستند و نیمی از آنها منافق بوده و دلسوز نظام نیستند و قصد خدمت به نظام را ندارند.

وی افزود: در اغتشاشات اخیر حتی برخی مدیران شهرستانی خرسند بوده و به هیچ وجه اغتشاشات را مدیریت نکردند و حتی از توهین به رهبری نیز ناراحت نشدند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdciuvawrt1aqu2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما