تاریخ انتشار۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹
کد مطلب : 567983
حجت‌الاسلام امامی در گفت‌وگو با تقریب:

دشمن روی شکاف‌های قومیتی سرمایه‌گذاری بسیاری کرده است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: دشمن روی شکاف‌های قومیتی سرمایه‌گذاری بسیاری کرده و این سرمایه‌گذاری نیز به سالیان قبل و زمانی که انگلستان حاکم بر منطقه بود، بازمی‌گردد.
دشمن روی شکاف‌های قومیتی سرمایه‌گذاری بسیاری کرده است
حجت‌الاسلام منصور امامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره به اینکه امروز مهمترین ابزار استکبار برای توطئه در کشورهای اسلامی، رسانه‌ها هستند اظهار داشت: رسانه‌های استکباری در نقش گروه‌های تبلیغاتی در حال فعالیت بوده و به وسیله آنها به حیات منفور خود ادامه می‌دهند.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی با رسانه‌های خود، اذهان را نسبت به کارهای شوم خود مشوش و منحرف کرده و بهترین ابزار در این رابطه رسانه است که هم کارهای خود را«تبلیغ» و هم «توجیه» کنند یعنی خود را به گونه‌ای که خود می‌خواهد به دنیا نشان دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی در ادامه گفت: جرج بوش رئیس‌جمهور وقت آمریکا زمانی که می‌خواست به کشورهای اسلامی حمله کند یک مشاور و تاریخ‌دادن یهودی برای خود انتخاب کرد که علم تاریخ را به اسلحه تبدیل کرد.

وی افزود: کار وی این بود که ضعف و شکاف‌های اقوام و ملیت‌های خاورمیانه که تاریخ یهود را می‌دانستند را تعمیق‌تر کرده و از آن شکاف‌ها سوء استفاده کند بنابراین زمانی که آمریکا به عراق و افغانستان حمله کرد، از شکاف‌های قومیتی سوء استفاده می‌کردند.

حجت‌الاسلام امامی اظهار داشت: بر این اساس، دشمن روی شکاف‌های قومیتی سرمایه‌گذاری بسیاری کرده و این سرمایه‌گذاری نیز به سالیان قبل بازمی‌گردد و زمانی که انگلستان حاکم بر منطقه بود، تمامی تلاش خود را کرد تا مرزهایی که می‌کشد، خونین باشد که بتواند در آینده از آن برای فتنه انگیزی خود سوء استفاده کند و هم‌اکنون متأسفانه در حال برداشت ثمره آن فتنه‌انگیزی‌ها است.

وی بیان کرد: در شرایط امروز جهان اسلام باید در برابر تبلیغات سوء دشمن، هوشیار بوده که دشمن نتواند از شکاف‌های احتمالی سوء استفاده و راه برای فتنه‌انگیزی باز کند.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcfcedtmw6dv1a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما