تاریخ انتشار۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲:۱۰
کد مطلب : 567515
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری:

باید یک دولت فلسطینی با برگزاری انتخاباتی آزاد بر سرکار آید

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر دولت‌های اسلامی با یکدیگر همبستگی داشته باشند و خود فلسطینی‌ها در هر جای دنیا در یک انتخابات آزاد شرکت کنند، در آن صورت یک دولت فلسطینی می‌تواند بر سرکار بیاید و زندگی مسالمت‌آمیزی در آنجا جریان یابد.
باید یک دولت فلسطینی با برگزاری انتخاباتی آزاد بر سرکار آید
حجت‌الاسلام عسگر دیرباز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، با اشاره به اینکه هم‌اینک موضوع روابط برخی کشورهای عربی با رژیم غاصب اسرائیل علنی شده و در حال عادی‌سازی و ارتباطات بیشتری با اسرائیل هستند اظهار داشت: همین موضوع می‌تواند به بیداری امت اسلامی و کشورهای عربی و کشورهایی که چنین دولت‌هایی دارند کمک کند.

وی تصریح کرد: با توجه به سابقه اسرائیل و جنایات این رژیم از گذشته تاکنون و همچنین تخریب خانه‌های مردم فلسطین و شهرک‌سازی برای صهیونیست ها و جنایات دیگری مانند کودک‌کشی، این موضوعات می‌تواند برای مردم این کشورها عامل بیداری باشد تا بتوانند کاری انجام دهند.

نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به اینکه باید از هر فرصتی استفاده کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد تا امت اسلامی با رهبری امام خامنه‌ای بتوانند به پیروزی برسند.

وی ادامه داد: در هفته‌های اخیر برخی کشورهای همسایه شمال ایران به صورت مرتب با هواپیماهای نظامی به اسرائیل مسافرت کرده و مهمات به برخی کشورهای همسایه می آورند تا بتوانند به خیال خام خود عملیات ایذایی انجام دهند در حالی که خبر ندارند که جمهوری اسلامی اقتداری دارد که می‌تواند دشمن صهیونیستی را در کوتاهترین زمان ممکن سرکوب کند.

حجت‌الاسلام دیرباز در ادامه نیز اظهار داشت: اگر دولت‌های اسلامی با یکدیگر همبستگی داشته باشند و خود فلسطینی‌ها در هر جای دنیا در یک انتخابات آزاد شرکت کنند، در آن صورت یک دولت فلسطینی می‌تواند بر سرکار بیاید و زندگی مسالمت‌آمیزی در آنجا جریان یابد.

انتهای پیام/
http://www.taghribnews.com/vdcgqu9nnak93n4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما